11.699 TL'ye RTX 3060 Ti hazır sistem

Dişini biraz sıksan diyeceğim, Dolar durmuyor bu kadar para verilir mi diyorsun, hatta diğerlerine nazaran uygun kalıyor. Tek tek her ürünün hangi marka olduğu bilgisine ulaşabilirseniz alınmaya değer olabilir.

Ocak ayından beri her sorduğum kişi (buradan değil) yazın dolar düşecek öyle al diyordu dolar 1.30 TL arttı. Acının tatlı tebessümü.

Ocak ayından beri her sorduğum kişiler (buradan değil) yazın dolar düşecek öyle al diyordu dolar 1.30 TL arttı. Acının tatlı tebessümü.
Maalesef dostum ekonomi yeterli sürekliliği sağlayacak dinamiklere sahip değil, o yüzden alacağımız kararlarda en ucuz en kaliteli fiyat performans araştırmaları yapıyoruz. Linkteki bilgisayar aslında ucuz ama hangi bileşenler kullanılmış hangi marka onu bilsek yoksa şuan 9k dan aşağı şirket garantili ürüne denk gelmedim. (3060 için)

Maalesef dostum ekonomi yeterli sürekliliği sağlayacak dinamiklere sahip değil, o yüzden alacağımız kararlarda en ucuz en kaliteli fiyat performans araştırmaları yapıyoruz. Linkteki bilgisayar aslında ucuz ama hangi bileşenler kullanılmış hangi marka onu bilsek yoksa şuan 9k dan aşağı şirket garantili ürüne denk gelmedim. (3060 için)
Valla hocam ne deseniz haklısınız. Ben bile kaç aydan beri bekliyorum, para biriktiriyorum fakat nafile.

Yeni konular

Geri
Yukarı