11 bin TL laptop önerisi

Bütçe
11000
Ryzen 7 5825u varken Ryzen 5 7520u işlemcili bilgisayar alınmaz.
Hem işlemci gücü hem de grafik çekirdeği tarafında Ryzen 5 5825u çok daha iyi.

En basiti işlemcisi daha iyi eğer uzun süreli kullanım planlıyorsanız , paneli ips panel yani daha canlı güzel gözüküyor .
Teşekkürler

Ryzen 7 5825u varken Ryzen 5 7520u işlemcili bilgisayar alınmaz.
Hem işlemci gücü hem de grafik çekirdeği tarafında Ryzen 5 5825u çok daha iyi.
Başta mantıklı geliyodu da sonra yorumları okuyunca internetten almak için tedirginlik yaşadım. Bunun yerine gidip vatan teknosa gibi yerlerden almak istedim. Bilgisayardan o kadar anlamadığım için yukardakiler mantıklı geldi. Sizin de bir bilgisayar öneriniz varsa açığım.

Teşekkürler

Başta mantıklı geliyodu da sonra yorumları okuyunca internetten almak için tedirginlik yaşadım. Bunun yerine gidip vatan teknosa gibi yerlerden almak istedim. Bilgisayardan o kadar anlamadığım için yukardakiler mantıklı geldi. Sizin de bir bilgisayar öneriniz varsa açığım.
bu paylaştığım bilgisayarı amazon tr satıyor .Windows'u kuramam diyorsanız 100 liraya bilgisayarcı kurar sizin için , ama vatandan almak istiyorsanız da siz bilirsiniz.

Tavsiyem bilinmedik satıcılardan bir ürün alma. Amazon , hepsiburada , trendyolun resmi satıcılarından al. Veya vatan mediamark gibi yerlerden de alabilirsin.

Vatan da yeni nesil işlemcili iki bilgisayar gördüm.

14" lik hp yi tavsiye ederim. Özellikleri gayet iyi. Senin attıkların biraz eski
HP olan laptopu yarın almaya gidicektim mağazaya, zam gelmiş hemen.

Fiyatlar bütçenizi aşıyor bir nebze.

Yeni konular

Geri
Yukarı