11 bin TL civarı laptop önerisi

Bütçe
11000

Güzel seçenekler ancak birkaç arkadaşım HP'nin Tab tuşu yanıp sönme sorunu ile karşılaşmıştı. İnternetten bakınca da çok popüler bir hata olduğunu görünce HP'den soğudum.
Dell laptop için konuşmak gerekirse 120 Hz harika ama birkaç sitede araştırdım ve ekran panelini bulamadım. TN panel kullanmış biri olarak film izleyeceğim laptopun TN panel olmamasını istiyorum. Dell'deki ekran panelini biliyor musunuz?

Dell'deki ekran panelini biliyor musunuz?

15.6 inch FHD (1920 x 1080) 120Hz 250 nits WVA Anti- Glare LED Backlit Narrow Border Display

"WVA" olarak belirtilmiş.

IPS sanırsam. Siz yine de detaylı araştırın bence.

15.6 inch FHD (1920 X 1080) 120Hz 250 nits wva anti- glare LED backlit narrow border display.

"Wva" olarak belirtilmiş.

IPS sanırsam. Siz yine de detaylı araştırın bence.

Evet IPS'nin farklı adıymış. Keşke FreeDOS olsaymış. Benim yolladığım ile bu arasında birini alacağım. Zaten şu teste göre de oyunlarda pek bir fark yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1400 TL fiyat farkı var hocam. Benim attığımda da zaten 1 boş RAM slotu var. 500- 600 TL'ye RAM alırsam cebime 800-900 TL kalıyor. Ryzen 3 5300U ile Ryzen 5 5500U arasında o kadar büyük bir fark var mı bilmiyorum.

Geri
Yukarı