11 bin TL'ye hoparlörü bozuk iPhone 12 Mini alınır mı?

Dzekoo

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyaller. Daha önce birçok konu açmıştım telefonlarla ilgili ama bu biraz farkli. iPhone 12 mini 11.000 TL'ydi. Fiyat bayağı sasirtti ama inceledigimde telefon kasasında ufak tefek izik ve vuruklar var ve alt hapörlörü bozuk, garantisi eylül 2023'te bitmis. Batarya soyledigine gore Deji ile degismis ve orijinal bataryasi duruyormuş ayrıca batarya degisimden sonra kamera yakın nesnelere odak yapmamaya baslamis, size soracagim şu piyasanin altinda bu telefonu alıp haparlörü yaptırıp almak mantıklı mı yoksa bir risk olur mu? Teşekkürler şimdiden.

Alınmaz bence kamerada sorun var diyorsunuz demek ki işi bilen bir kişi yapmamış.
yani ilani atayim mi inceler misiniz hasarli ama biraz kullanip bütçe olunca yaptirmaya değmezmi ? @ZCPS21 @ruzgaew @Marla Singer

Yani ilani atayim mi inceler misiniz hasarli ama biraz kullanip bütçe olunca yaptirmaya değmez mi? @ZCPS21 @ruzgaew @Marla Singer

Yani piyasanin 5 k kadar altında olduğu için ilgimi çekti.

yani ilani atayim mi inceler misiniz hasarli ama biraz kullanip bütçe olunca yaptirmaya değmezmi ? @ZCPS21 @ruzgaew @Marla Singer

Yani piyasanin 5 k kadar altında olduğu için ilgimi çekti.
Direkt olarak iphone 12 zaten alınmaz. İyi bir model değil. İnan emin ol üstüne biraz ekleme ile garantili bir iphone 11 almak daha sağlıklı.

Direkt olarak iPhone 12 zaten alınmaz. İyi bir model değil. İnan emin ol üstüne biraz ekleme ile garantili bir iPhone 11 almak daha sağlıklı.

Hocam telefon güncel olsun diye cok tercih etmedim biraz IP 11 ömrü bitti gibi geliyor o yüzden bakmadim şu an zaten ya S21FE ya da uyguna IP12MINI bakiyorum(mini piyasasi 12'den daha ucuz olduğu için)

Direkt olarak iPhone 12 zaten alınmaz. İyi bir model değil. İnan emin ol üstüne biraz ekleme ile garantili bir iPhone 11 almak daha sağlıklı.

Bu arada 12kya aralık sonuna kadar garantili değişensiz IP11 128 GB var.

Yeni konular

Geri
Yukarı