11 Bin TL'ye kadar "Laptop" Önerisi

Buyrun sizin fiyat bandınıza çok iyi bir bilgisayar indirimdeyken alın derim :)

İlla ki Asus diyorsanız

Fiyatı biraz daha yukarı çekerim diyorsanız 2070'li bir notebook

İnternette almayacağım media markt vatan teknosa gibi yerlere baktim ama yine yollar monstera çıkıyor gibi

İnternette almayacağım media markt vatan teknosa gibi yerlere baktim ama yine yollar monstera çıkıyor gibi
Ege Bey Teknosa gibi yerlerde fiyatlar çok fahiş olabiliyor. Size yolladığım MSI ürünler gerçekten iyi fiyattalar, Monster istemiyorsanız bence almayın, içinize sinsin. Ben Monster kullanıcısı olarak söylüyorum bunu, içinize sineni alın.

Ege Bey Teknosa gibi yerlerde fiyatlar çok fahiş olabiliyor. Size yolladığım MSI ürünler gerçekten iyi fiyattalar, Monster istemiyorsanız bence almayın, içinize sinsin. Ben Monster kullanıcısı olarak söylüyorum bunu, içinize sineni alın.

Yarın media marktta gözüme kestirdiğim 13 binlik bir HP car düşmezse monster alacağım. Böyle yüksek fiyatlı şeylerde hiçbir şey en başta içime sinmez ama bakalım. İnşallah o HP notebookun fiyatı düşer.
Arkadaşlar şunu aldım destekleriniz için teşekkür ederim içime de sindi doğrusu. Bir tık daha pahalı oldu ama olsun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı