25 bin TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
25.000
bir de mac ekosistemine hiç alışık olmadığım için çok zor bir seçenek. Casper Excalibur G870.1245-DFA0X-B Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 6GB RTX4050 Freedos Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu bilgisayarhakkında ne düşünyorsun ? aslında istediğim biligsyar şu şekilde : kaç yılda bir biligsayar alıyoruz en iyi ekran kartı olsun oyun çok oynamasak da şeklinde düşünüyorum.
Dostum dürüst olayım. Laptoplar gaming için tasarlanmadı. Bir masaüstü bilgisayara bak, bir de laptop'a bak. Herşeyi iç içe sokmaya çalıştıklarını görürsün laptopta. Daha fazla ısınır, ısındıkça daha fazla yavaşlar. Temizlemesi daha zordur. Laptopun kullanım amacı oyun değildir. İş makineleridir ve istediğin zaman dışarıda çalışmana olanak tanır. Bunun için prizden uzakta durman önemlidir. Bu tanıma en uygun cihaz Apple'ın M işlemcili modelleridir. Oyun tabanlı bir sistem toplayacaksan gidip masaüstü bilgisayar diz. İnsan yaşamadan bilmez bazı şeyleri. Sen yine de detaylıca araştır.

Dostum dürüst olayım. Laptoplar Gaming için tasarlanmadı. Bir masaüstü bilgisayara bak, bir de laptopa bak. Her şeyi iç içe sokmaya çalıştıklarını görürsün laptopta. Daha fazla ısınır, ısındıkça daha fazla yavaşlar. Temizlemesi daha zordur. Laptopun kullanım amacı oyun değildir. İş makineleridir ve istediğin zaman dışarıda çalışmana olanak tanır. Bunun için prizden uzakta durman önemlidir. Bu tanıma en uygun cihaz Apple'ın m işlemcili modelleridir. Oyun tabanlı bir sistem toplayacaksan gidip masaüstü bilgisayar diz. İnsan yaşamadan bilmez bazı şeyleri. Sen yine de detaylıca araştır.

Katılmıyorum.

5-10 saat çok zor hocam. Oyun laptap ı lazım zaten RDR2 gibi oyunlar oynayacaksınız. Bendeki laptop 2-3 saat gidiyor.
peki oyun oynamadığm zamanlarda da . yani atıyorum sadece youtube da takılıyorum yine ööyle fan sesleri çıkar ve 3 saatte biter mi ? hiç laptop kullanmadım bu arada ondan biraz da endişem

Dostum dürüst olayım. Laptoplar Gaming için tasarlanmadı. Bir masaüstü bilgisayara bak, bir de laptopa bak. Her şeyi iç içe sokmaya çalıştıklarını görürsün laptopta. Daha fazla ısınır, ısındıkça daha fazla yavaşlar. Temizlemesi daha zordur. Laptopun kullanım amacı oyun değildir. İş makineleridir ve istediğin zaman dışarıda çalışmana olanak tanır. Bunun için prizden uzakta durman önemlidir. Bu tanıma en uygun cihaz Apple'ın m işlemcili modelleridir. Oyun tabanlı bir sistem toplayacaksan gidip masaüstü bilgisayar diz. İnsan yaşamadan bilmez bazı şeyleri. Sen yine de detaylıca araştır.

Laptoplar artık öyle "laptopta oyun mu oynanır be abi" denecek cihazlar değil. Ben kullanıyorum kasma donma olmadan hem oyunumu oynuyorum hem işimi görüyorum. Ayrıca laptop düzgün kullanılırsa ısınma sorunu yaşanmaz. Yeterli aralıklarla bakım yapılırsa vs. aynı zamanda adan RDR2 diyor süz Apple m işlemcili modelleri diyorsunuz.

Laptoplar artık öyle "laptopta oyun mu oynanır be abi" denecek cihazlar değil. Ben kullanıyorum kasma donma olmadan hem oyunumu oynuyorum hem işimi görüyorum. Ayrıca laptop düzgün kullanılırsa ısınma sorunu yaşanmaz. Yeterli aralıklarla bakım yapılırsa vs. aynı zamanda adan RDR2 diyor süz Apple m işlemcili modelleri diyorsunuz.
5-10 saatlik pil ömrünü sunan windows laptop varsa alın. 1 seneye kalmadan görürsünüz bataryasının ne hale geleceğiini. Alan memnun satan memnun ise bir sorun yok.

Peki oyun oynamadığm zamanlarda da. Yani atıyorum sadece YouTube'da takılıyorum yine ööyle fan sesleri çıkar ve 3 saatte biter mi? Hiç laptop kullanmadım bu arada ondan biraz da endişem.

Attığınız laptop kronik fan sorunlu belli ki. Çünkü boşta bile ses geliyor. YouTube'da falanda şarjı hızlı gidiyor. O yüzden tavsiye etmiyorum bu laptopu. Rakiplerine göre iyi bir seçim olmaz.

5-10 saatlik pil ömrünü sunan Windows laptop varsa alın. 1 seneye kalmadan görürsünüz bataryasının ne hale geleceğiini. Alan memnun satan memnun ise bir sorun yok.

5-10 saat pil ömürlü gaming laptop olmadığını önceki mesajımda belirttim zaten.

Attığınız laptop kronik fan sorunlu belli ki. Çünkü boşta bile ses geliyor. YouTube'da falanda şarjı hızlı gidiyor. O yüzden tavsiye etmiyorum bu laptopu. Rakiplerine göre iyi bir seçim olmaz.

5-10 saat pil ömürlü gaming laptop olmadığını önceki mesajımda belirttim zaten.
Konuya istinaden belirtmiştim bunu. Konu Sahibinin istedikleri karşılayacak bir cihaz yok gibi bir şey.

Üstteki arkadaş saçmalamış, laptoplar da gayet oyun için üretilir. Evet bir masaüstü kadar performanslı değillerdir ancak bir masaüstü kadar zahmetli de değillerdir. Temizlik ve bakım konusunda olsun, sadelik ve küçüklüğü olsun, taşınabilirliği olsun her türlü masaüstünden daha iyidir. RDR2 oynamak ve 10 saat batarya ömrü beklemek bir yana, hiçbir laptop sana 10 saat batarya ömrü veremez. Güzel bir gaming laptop alıp, oyun oynamadığın zamanlarda güç tasarrufu ayarlarına alarak 4 5 saat gibi güzel bir pil süresi elde edebilirsin.

Excalibur atmışsın almanı tavsiye etmem. Onun yerine arkadaşın attığı IdeaPad veya Acer Nitro'nun 3050 Ti cihazı alınabilir.

Üstteki arkadaş saçmalamış, laptoplar da gayet oyun için üretilir. Evet bir masaüstü kadar performanslı değillerdir ancak bir masaüstü kadar zahmetli de değillerdir. Temizlik ve bakım konusunda olsun, sadelik ve küçüklüğü olsun, taşınabilirliği olsun her türlü masaüstünden daha iyidir. RDR2 oynamak ve 10 saat batarya ömrü beklemek bir yana, hiçbir laptop sana 10 saat batarya ömrü veremez. Güzel bir gaming laptop alıp, oyun oynamadığın zamanlarda güç tasarrufu ayarlarına alarak 4 5 saat gibi güzel bir pil süresi elde edebilirsin.

Excalibur atmışsın almanı tavsiye etmem. Onun yerine arkadaşın attığı IdeaPad veya Acer Nitro'nun 3050 Ti cihazı alınabilir.

Harika bir şekilde açıklamışsınız durumu.

Yeni konular

Geri
Yukarı