11 bin TL'ye kadar tablet önerisi

Cesur_49

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Bir türlü işin içinden çıkamıyorum. Bütçem 11 bin lira civarı. Yollarda seyahat ederken bir şeyler izlemek, YouTube kanalım için çektiğim videoları editlemek, APK navigasyon dosyasını yüklemek gibi amaçlarla bir tablete ihtiyacım var. Huawei MatePad 11, MatePad 11.5, Xiaomi pad 6, Honor X9 gibi modelleri gördüm. Acaba bunlardan hangisini seçmeliyim veya başka ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Bir türlü işin içinden çıkamıyorum. Bütçem 11 bin lira civarı. Yollarda seyahat ederken bir şeyler izlemek, YouTube kanalım için çektiğim videoları editlemek, APK navigasyon dosyasını yüklemek gibi amaçlarla bir tablete ihtiyacım var. Huawei MatePad 11, MatePad 11.5, Xiaomi pad 6, Honor X9 gibi modelleri gördüm. Acaba bunlardan hangisini seçmeliyim veya başka ne önerirsiniz?

iPad 9. nesil.

Hocam APK kurmam diyorsanız en mantıklısı iPad, hatta biraz daha yükseltebilirsen fiyatı iPad 10. nesil alabilirsin. Şu an Vatan'da web'den alırsan 15k'ya yakın.

O bütçede s9 Fe, biraz çıkabilirse S9 Fe+, Matepad 11 ve 11.5 var. Youtube ile işim olacak diyorsanız kesinlikle S9 Fe serisine yönelin.

Not: iPad 9'dan şu anki fiyatıyla uzak durun.

Merhaba, alttaki linki incelersen renge göre fiyatlar değişiyor. Sana göre hangisi uygunsa al, kolay gelsin.

Merhaba, alttaki linki incelersen renge göre fiyatlar değişiyor. Sana göre hangisi uygunsa al, kolay gelsin.

Bu cihazın işlemcisi ölü yalnız, 2 yıl bile zor dayanır. S9 Fe işlemcisi bile idare eder konumdayken Snapdragon 680 onun yarısı bile etmiyor.

Arkadaşlar diyorum, APK navigasyon uygulaması yükleyeceğim, hala iPad diyorsunuz gözünüzü seveyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı