11. nesil i7-11800H overclock

Hocam v25'i alın. Elimdekini iade etme imkanım olsa ben v25'i alırdım. v22'den de memnunum ancak iki adet sıkıntı yaşadım. İlki internetimden bağımsız olarak laptop sürekli bağlı olduğu ağdan kopuyor. İkinci olarak ise aşağıdaki konuda resmi bulunuyor, laptop ekranı bu duruma gelmişti. Muhtemelen yazılımsal bir sıkıntı idi. Zira konudaki arkadaşların dediği üzere bir darbe yemiş olsaydı, laptopun ekranı şuan düzgün bir şekilde çalışıyor olmazdı. Yine de bu ekran sıkıntısını yaşadıktan sonra garantiye götürmem gerekti zira sorun benden de kaynaklı olabilir, ancak işlerimin yoğunluğundan dolayı henüz gönderemedim. Yani ekran sorununun benden ötürü de olma ihtimali vardır.

Bunların dışında cillop gibi bir laptop, ısınma sorunları yaşamadım. Daha önce Abra modelinden bir Monster'ım vardı ve kasa kalitesi ona oranla olağanüstü. Görünüşü de oldukça şık. Yalnızca oyun oynarken baş gösteren yüksek fan sesi epey rahatsız edici.
Hocam bağlantı sorunu için ağ adaptörü sürücüsünü güncelleyin.

Hocam bağlantı sorunu için ağ adaptörü sürücüsünü güncelleyin.
Windows'a sürücüyü güncelleştir dediğimde 'zaten en güncel sürücü yüklü' diyordu, hocam. Ama şimdi sizin demenizle internete bakınıp, Intel'in sitesinden bir şeyler indirirdim. Sorunum çözülürse yazacağım.

En güncel sürücü üretici de hocam.
MS'dekiler eski.
Çok teşekkür ederim, hocam. Intel'in sitesinden indirdiğim şeyler derdime derman oldu. Ben Monster'ın gönderdiği flash bellekteki sürücüler en günceldir diye düşünüp, üstüne bir de Windows'un 'sürücüler zaten güncel' sözüne güvenip yanlış etmişim. Sayenizde can sıkıcı bir dertten kurtulmuş oldum, sırtınız yere gelmesin hocam.

Geri
Yukarı