i7-11800h overclock yapılır mı?

Zerre ısınmıyor hatta soğuk bile diyebilirim laptop başına geçince değerleri sizinle paylaşacağım.

Model bu.

Hocam lütfen mazur görün ama inşallah buna 18k vermediniz.

Neyse konu cevabını vereyim MSI OC'ye izin veriyor vermesine ama bunu sistem kaldırmaz bu nedenle OC tavsiyem değildir.
Monster markasını sevmiyorum ben aldığımda o model yoktu sanırsam ilk çıktığı zaman alındı bu model.

Hocam 25.1 MSI üretimi. GP76'nın logolu hali.
Ayrıca forumda kalitesiz Monster alıp kötüleyenlere bakmayın tongfang kasaları gayet iyi.

Biliyorum biliyorum ama ben aldığımda o model daha piyasada yoktu.
Hocam 25.1 MSI üretimi. GP76'nın logolu hali.
Ayrıca forumda kalitesiz Monster alıp kötüleyenlere bakmayın tongfang kasaları gayet iyi.
Genel performans olarak beklemediğim şekilde memnun oldum açıkçası. Apex Legends en yüksek ayarlarda 100 120 aradı gidip geliyor. The witcher 3 ultra da 80 100 arası falan mesela.

Tabiki 2 gün evde yokum eve geçince burada paylaşacağım.
Bende zaten dediğiniz gibi o kadar beklemiyordum. Niye bu kadar iyi performans verdiğini bilmiyorum ama dediğim gibi paylaşıcam buradan.

Arkadaşlar öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim. Ben laptoptan aşırı derecede memnunum sadece merak ettiğim için sordum. Sonuçta OC yapılsaydı eğer performans artışı olacaktı ondan sordum aslında extradan fps veya performanstan kimseye zarar gelmez.
Zaten evde 2 tane masaüstü sistemimde mevcut birinde MSİ GTX 1660 Super diğerinde de RTX 3070ti mevcut okula gittiğim zaman yanıma masaüstü alamadığımdan ötürü laptop tercih ettim extradan.

Yeni konular

Geri
Yukarı