11. sınıf 50 altı ortalama ve 3+ dersten kalınırsa sorumlu geçilir mi?

beragoss

Femtopat
Daha fazla  
Dediğim gibi ortalamam 50 altı gelecek ne yaparsam yapayım ikinci ortalamam kötü. 3 dersten fazla zayıfım olmazsa sorumlu olarak geçebilir miyim? Ekteki dosya yüzünden böyle düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• 09102332_DERS_GEYME_SYSTEMY.pdf
    412,6 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleyen: Moderatör:
Yıl sonu ortalaman 50'nin altındaysa olay gayet basit. En fazla 3 dersten başarısız olursan (ders ortalaması 50'nin altındaysa) o derslerden sorumlu olarak sınıfı geçersin. Daha fazla dersten başarısızsan kalırsın. Toplam aktif sorumluluğun 6'yı geçerse kalırsın.
Buna ek olarak bir dersten ikinci dönem ortalamanız 70 veya üzeri ise o dersin ortalamasına bakılmaksızın başarılı sayılırsınız.

Yıl sonu ortalaman 50'nin altındaysa olay gayet basit. En fazla 3 dersten başarısız olursan (ders ortalaması 50'nin altındaysa) o derslerden sorumlu olarak sınıfı geçersin. Daha fazla dersten başarısızsan kalırsın. Toplam aktif sorumluluğun 6'yı geçerse kalırsın.
Buna ek olarak bir dersten ikinci dönem ortalamanız 70 veya üzeri ise o dersin ortalamasına bakılmaksızın başarılı sayılırsınız.
Bende öyle umuyorum ve öyle biliyorum diğer arkadaşlar sanırım attığım dosyaya bakmamışlar inşallah dediğiniz gibidir teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı