11. sınıf biyoloji proje ödevi önerisi

GraveKeeper

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar proje ödevim "duyu organları" ünitesinin içinde olan "göz"ün maketini yapmak. Sizce nasıl bir şey yapabilirim? Yuvarlak strafor kullanmayı düşünüyorum göz küresi için. Böyle gözün kısımlarını belli etmem gerek kornea, göz merceği gibi. Göz merceği için gerçek bir mercek kullanabilirim belki. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu modeli daha büyük bir şekilde yaparsanız kısımlarını bir tablo ile gösterirseniz güzel bir sunum olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu modeli daha büyük bir şekilde yaparsanız kısımlarını bir tablo ile gösterirseniz güzel bir sunum olur.
Çok güzel olmuş, şey olarak düşündüm maketi yapıp bir mukavvaya sabitlesem mukavvanın diğer kısmında da bölgelerin özelliklerinden bahsetsem güzel olur mu sizce?

Çok güzel olmuş, şey olarak düşündüm maketi yapıp bir mukavvaya sabitlesem mukavvanın diğer kısmında da bölgelerin özelliklerinden bahsetsem güzel olur mu sizce?
Evet bende onu demek istedim maketi mukavvanın ortasına yapıştırın sonra oklarla mukavva üzerinde bölgeleri gösterip minimal bilgiler verin.

Geri
Yukarı