11.sınıf için en önemli TYT konuları nelerdir?

• Konuyu başlatan gods
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 333
Anlayamazsın sen çarpanlara ayırma bilmeden denklem ve eşitsizlik nasıl yapacaksın fonksiyon bilmeden fonksiyonlarda uygulama nasıl yapacaksın
Benim matematik hocam yeni üniteye geçince 1 derste 10 u özetlemişti ve 11 konularını çok rahat anlamıştım. (9 ve 10 da full yatmıştım)

Benim matematik hocam yeni üniteye geçince 1 derste 10'u özetlemişti ve 11 konularını çok rahat anlamıştım. (9 ve 10 da Full yatmıştım)

1 derste 10'u özetleyemez hocam öyle bir şey olsa TYT matematik 2 ders saatinde biterdi ama süre çok kısıtlı olduğundan dolayı 4-5 saatlik özet videoları var bunları izleyebilir belki ben fen lisesinde olduğum için zor gelmiştir yoksa meslek lisesinde yatsanda anlıyorsun çünkü çok bir şey anlatmıyorlar

1 derste 10'u özetleyemez hocam öyle bir şey olsa TYT matematik 2 ders saatinde biterdi ama süre çok kısıtlı olduğundan dolayı 4-5 saatlik özet videoları var bunları izleyebilir belki ben fen lisesinde olduğum için zor gelmiştir yoksa meslek lisesinde yatsanda anlıyorsun çünkü çok bir şey anlatmıyorlar
1 derste yeni geçtiğimiz ünitenin 9 ve 10 daki türevlerini tekrar ediyordu. Sil baştan bütün seneyi değil tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı