11. Sınıf İçin ÖSYM Önerileri

Şimdi 11 konularım iyi sayılır önemli olan bilgiler falan soru görünce aklıma geliyor. Konuların içeriğini falan biliyorum yani. Sadece 11 konularını içeren AYT soru bankası tarzı bir şeyden soru çözmek istiyorum bunun için kitap öneriniz var mı? Ayrıca geometri için de kitap önerir misiniz?
Fasikül alabilirsin. Çap fasikülleri genel olarak konuyu kavraman için güzeldir. Bilgisarmal yayınları orta düzeyde güzel kaynaktır ama fasikülü var mı bilmiyorum. Dil bilgisi ve paragraf adına çok çeşitli kaynaklar var ve zordan başlamanı tavsiye etmem, orta bi kaynakla youtubeden ilerlemen faydalı olur.

Fasikül alabilirsin. Çap fasikülleri genel olarak konuyu kavraman için güzeldir. Bilgisarmal yayınları orta düzeyde güzel kaynaktır ama fasikülü var mı bilmiyorum. Dil bilgisi ve paragraf adına çok çeşitli kaynaklar var ve zordan başlamanı tavsiye etmem, orta bir kaynakla YouTube'den ilerlemen faydalı olur.

Teşekkürler.

Deneme çözüp yanlışların üzerinden gitmek iyi bir yöntem. Bu şekilde hem bildiklerini pekiştirmiş oluyorsun hem de yanlış yaptığın konularda ders çalışarak bilmediklerini öğreniyorsun.

Geri
Yukarı