11.sınıf için tavsiyeler

zawrx

Femtopat
Daha fazla  
Selam bu sene 11.sınıfım. Bunun doğrultusunda tavsiyelere ihtiyacım var. Önümde 1.5 sene gibi bir süre var ve bu süreçte 11.sınıfta 9-10 TYT'yi bitirmeyi planlıyorum. Özellikle matematik için YouTube'da vs. TYT kampları var. Bu kısa süreli kamplardan önerebileceğiniz güzel bir kamp var mıdır belli bir hocanın? Matematiğe komple sıfırdan başlamak istiyorum o yüzden kamp düşünüyorum. Önerebileceğiniz kolay-orta-zor kaynaklar varsa sevinirim. Bir de haftada kaç günümü TYT'ye kaç günümü 11.sınıfa ayırmalıyım?
Not: Dershaneye falan gitmiyorum o yüzden sadece ev okul gibi bir çalışma sürecim olacak.

11'i 11.sınıfta halledemezsen senin için daha kötü olur TYT için geometri problem paragraf ile başla eğer 11'e çalışmaktan zamanın kalıyorsa TYT'ye giriş yaparsın

11. Sınıf ağırlıklı git ama tyt matematik ve Türkçe'de belli bir seviyeye gelmeye çalış.
oyle yapacagim hocam fakat tyt matematik temelim pek iyi olmadigi icin ozellikle trigonometride ucgen vs. bilgiler fazlasiyla lazim oldugu icin tyt baslamak da istiyorum, turkce ve matematik calisicam 11 boyunca tyt olarak , tavsiye edebileceginiz kaynaklar var midir? kitap olsun , youtube kanali olsun , herhangi bir kamp olsun farketmez. bi tyt matematik kampina baslamak istiyorum yt'den oneriniz varsa acigim.

oyle yapacagim hocam fakat tyt matematik temelim pek iyi olmadigi icin ozellikle trigonometride ucgen vs. bilgiler fazlasiyla lazim oldugu icin tyt baslamak da istiyorum, turkce ve matematik calisicam 11 boyunca tyt olarak , tavsiye edebileceginiz kaynaklar var midir? kitap olsun , youtube kanali olsun , herhangi bir kamp olsun farketmez. bi tyt matematik kampina baslamak istiyorum yt'den oneriniz varsa acigim.
Eis tyt tam temel atmak için birebir.

Bende 11e geçtim bence 11.sınıfı hallet. 2.dönemin 2.sınavlarının sonunda artık serbest kalıyorsun o sırada 12.sınıfa geçene kadar TYT çalışırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı