11. sınıf için test kitabı önerisi

Aklımda biyoloji için fundametals AYT var. Kimya için palme konu anlatımlı (fiziği var çok memnunum).
Matematik için de 2021 basım esen ileri düzey konu özetli kitabı düşünüyorum. Öneri ve eleştirileriniz var mı? Edebiyat adına da öneride bulunursanız sevinirim (konu anlatımlı olsun ).

Son düzenleyen: Moderatör:
Biyoloji kesinlikle palme (orta) ya da endemik (orta) almalısın. Endemikte daha detay sorular oluyordu ama bu senenin basımında detay soruları kısmışlar büyük oranda. Palme kimya iyidir aydın da alabilirsin ama aydın zordur baştan söyleyeyim. Matematik 345 (orta) büyük oranda işini görür ama başka bir yayın daha çözmen gerekir. Önerim aydın çözmen (zor).

Biyoloji kesinlikle palme (orta) ya da endemik (orta) almalısın. Endemikte daha detay sorular oluyordu ama bu senenin basımında detay soruları kısmışlar büyük oranda. Palme kimya iyidir aydın da alabilirsin ama aydın zordur baştan söyleyeyim. Matematik 345 (orta) büyük oranda işini görür ama başka bir yayın daha çözmen gerekir. Önerim aydın çözmen (zor).

Tamam biyolojide palme oldu.
Peki matematik için konu anlatımlı öneriniz var mı?

@A 10 Thunderbolt ll ben kullanmadım, inceleme fırsatım olmuştu Edebiyat kitabını. Güzel bir kitaptı. Zaten TYT'de Edebiyat sorulmuyor, biliyorsunuz. Diğer kitaplarını da ufak tefek inceleme fırsatım olmuştu, konu anlatımı için fena kitaplar değillerdi.

@A 10 Thunderbolt ll ben kullanmadım, inceleme fırsatım olmuştu edebiyat kitabını. Güzel bir kitaptı. Zaten TYT'de edebiyat sorulmuyor, biliyorsunuz. Diğer kitaplarını da ufak tefek inceleme fırsatım olmuştu, konu anlatımı için fena kitaplar değillerdi.

Bana özel indirimle 1 adete mahsus 15 TL.
Alacağım bir adet.

@A 10 Thunderbolt ll şimdiden iyi çalışmalar ve hayırlı olsun diyorum. Limit konu anlatımı için tercih ediliyor genel olarak. Soruları da orta ve zor arası oluyor çoğunlukla. Sınava ne kadar yakın sorup sormadığını da bilmiyorum. Dediğim gibi tam incelememiştim.

@A 10 Thunderbolt ll şimdiden iyi çalışmalar ve hayırlı olsun diyorum. Limit konu anlatımı için tercih ediliyor genel olarak. Soruları da orta ve zor arası oluyor çoğunlukla. Sınava ne kadar yakın sorup sormadığını da bilmiyorum. Dediğim gibi tam incelememiştim.

Hocam parça parça ve çok soru sordum.
Hepsine cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
Son bir sorum olacaktı.
Test kitapları için önerileriniz var mıdır?

Geri
Yukarı