11.sınıfta bölüm değiştirilebilir mi?

Mustafaismar

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben şu an 11.sınıftayım, 1 hafta öncesine kadar meslek lisesindeydim, Anadolu lisesine 10.sınıfdan beridir nakil vermeye çalışıyordum ama hiç tutmuyordu. 11.sınıfa geçtiğimde de artık nakil olmuyacağını biliyordum, velhasıl geçen hafta arkadaşım benim telefonumdan öylesine bir deneme yaptı ve nakili kabul etti, bende o heyecanla hemen isteğim okula nakilmi verdim. Şu an oradayım ama ben sayısal okumak istiyorum ve müdür yardımcısı da beni eşit ağırlık bölümüne kaydetti, meslek lisesinden geldiğim için de beni hakir gördü. Hocayla biraz tartıştık ama sayısal bölümün de kontenjan olmadığı konusunda ısrarcı. Aynı durumu ortaokuldan bir arkadaşıma da yapmışlar, o da sanırım 9.sınıf da veya 10.sınıf da nakil vermişti. Bana dilekçe yazıp sayısal bölümüne geçtiğini söyledi. Bende bir dilekçe yazmak istiyorum ama ne yazacağım hakkın da hiçbir fikrim yok. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
X okulu müdürlüğüne​
Okulunuzda x isimli x numaralı x sınıfında okuyan bir öğrenciyim. Eşit ağırlık alanında yapamadığımdan dolayı sayısal alanına geçmek, yapamadığımdan dolayı alanımı değiştirmek istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

1637481149473.png

Bu da bir dilekçe örneği.

Yeni konular

Geri
Yukarı