11.sınıfta edebiyattan kalırsak sınıf tekrarı olur mu?

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
11.sınıfta edebiyat yıl sonu ortalamam 46 böyle durumlarda sınıf tekrarı olur mu? Devamsızlıkta ve başka derslerde zayıf sıkıntım yok not ortalamam 78-80.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla hayır ama niye geçeceksin ki ne gerek var? Ortalaman yüksek.

Hocam 9-10 uzaktan geçtik 11 desen var ile yok arası sadece 5 ay okulda ders işleyebildik. Sırf edebiyat için değil de YKS daha iyi çalışmak için açık liseye geçmeyi düşünüyorum. Yetersiz kalırsa dershaneye gidebilirim.

Hocam 9-10 uzaktan geçtik 11 desen var ile yok arası sadece 5 ay okulda ders işleyebildik. Sırf edebiyat için değil de YKS daha iyi çalışmak için açık liseye geçmeyi düşünüyorum. Yetersiz kalırsa dershaneye gidebilirim.
Ben olsam gitmezdim. Normal lisenin yerini dolduramaz. Üstelik aksatma şansın da var. Sonuçta öğretmen olmayacak. Alacaksın kitabını ders çalışacaksın.

Ben olsam gitmezdim. Normal lisenin yerini dolduramaz. Üstelik aksatma şansın da var. Sonuçta öğretmen olmayacak. Alacaksın kitabını ders çalışacaksın.

Hocam benim 10. sınıfta uzaktan eğitimdeki ortalamam 90'dı yüz yüze geçince ders çalışmadaki performansım düştü. Üstelik okuldaki öğretmen ve öğrencilerden bir şey olamaz. Hâlâ biz fizikte ve biyolijide 1 aylık konu kaldı ben bunlara güvenip 12nci sınıfı kötü geçirmek istemiyorum.
Bildiğim kadarıyla hayır (araştırdım çıkıyormuş) ama niye geçeceksin ki ne gerek var? Ortalaman yüksek.

Gireceğim sorumluluk sınavını açık lisede olurum değil mi?

Geri
Yukarı