11. sınıfta kalınabilir mi?

muhammeden20

Femtopat
Daha fazla  
Lise 3 üm sınıfta kalırmıyım? Lisem meslek lisesi devamsızlığim özürlü 19 özürsüz 11,5 gün özürsüzü özürlüye atsam özürlüm 22 gün oluyor özürsüz 8,5 gün oluyor ama bu seferde özürlü devamsızlıktan kalır mıyım? Ya da şöyle yapsam tüm özürsüzleri özürlüye geçirsem toplamda yine 30,5 gün oluyor ama

Son düzenleme:
Hocam o yarım günü özürlüye atın, kalan günleri de müdür yardımcısı ile güzel bir şekilde konuşup sildirmeye çalışın ama sildireceklerini zannetmem.

Ama ben müdür yardımcımızla konuştum devamsızlığım var dedim kaç gün dedi 11,5 gün dedim velin gelsin hallederiz onu dedi.
Velin geldiğinde dilekçe yazdıracaktır. Şu an kritik bir durumda olduğun için yardımcı olurlar diye düşünüyorum. Normalde özürlü hakkın olsa oraya alırlardı fakat tüm limitleri doldurmuşsun. 🥺

Velin geldiğinde dilekçe yazdıracaktır. Şu an kritik bir durumda olduğun için yardımcı olurlar diye düşünüyorum. Normalde özürlü hakkın olsa oraya alırlardı fakat tüm limitleri doldurmuşsun. 🥺
Bilmiyorum ama seçimden sonra yeni milli eğitim bakanı gelebilirmiş o bakan seçimde milletvekili olduğu için bakan Özer eğer cumhurbaşkanı değişirse tüm görev yerleri değişecek bu konuyla ne alakası var dersem belki yeni bakan devamsızlıkları liseler için bu seneliğine kaldırabilir

Son düzenleme:
Bilmiyorum ama seçimden sonra yeni milli eğitim bakanı gelebilirmiş o bakan seçimde milletvekili olduğu için bakan Özer eğer cumhurbaşkanı değişirse tüm görev yerleri değişecek
Milli eğitim bakanı değişse bile yönetmelik 1 ayda hemen değişmez en azından bu dönem için geçerli kalır. Ondan sonrası bilinmez de umarım eğitim hakkındaki seçim vaatlerinden bazıları vaat olarak kalır sonsuza kadar. 😶

Velin geldiğinde dilekçe yazdıracaktır. Şu an kritik bir durumda olduğun için yardımcı olurlar diye düşünüyorum. Normalde özürlü hakkın olsa oraya alırlardı fakat tüm limitleri aynı
Milli eğitim bakanı değişse bile yönetmelik 1 ayda hemen değişmez en azından bu dönem için geçerli kalır. Ondan sonrası bilinmez de umarım eğitim hakkındaki seçim vaatlerinden bazıları vaat olarak kalır sonsuza kadar. 😶
Bir de söyle birşey var normalde okulumun yazılı bir şekilde kaldığıma dair velime kağit gönderilmesi gerekmiyormuydu 7 gün içinde ben devamsızlığı 5 Mayıs cuma günü yaptım aradan baya zaman geçti ama uyarı gelmedi kalsaydım eğer yazılı bir şekilde dilekçe gelmesi lazımdı bence aradan 13 gün geçmiş hatta Şuan 14 gün oldu

Bir de söyle birşey var normalde okulumun yazılı bir şekilde kaldığıma dair velime kağit gönderilmesi gerekmiyormuydu 7 gün içinde ben devamsızlığı 5 Mayıs cuma günü yaptım aradan baya zaman geçti ama uyarı gelmedi kalsaydım eğer yazılı bir şekilde dilekçe gelmesi lazımdı bence aradan 13 gün geçmiş hatta Şuan 14 gün oldu
O genelde ilk ve ortaokulda oluyor diye biliyorum. Lise de pek takmıyorlar genelde.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı