11. sınıfta kalınmış gözükülüyor

Axpecth

Centipat
Daha fazla  
11. sınıfı sağ salam bitirdiğimi düşünüyordum, ta ki bu zamana kadar. Arkadaş mesaj attı EBA'da yoksun diye. Baktım bu sene 11'e geçenler grubundayım e-Okul'da da halen 11'im. Ortalamam 65 üstüydü ama devamsızlığım bildiğiniz sınırdı. Bir şey yapabilir miyim acaba? Kafam takıldı.

Yani sınıfta kalmış olsam Onur belgesi vermişler.

Hocan ile konusabilirsin, bende sınırda gectim devamsızlıktan dolayı. Eklmeyi unutmuslardir veya sistem de bir hata vardır.

11. sınıfı sağ salam bitirdiğimi düşünüyordum, ta ki bu zamana kadar. Arkadaş mesaj attı EBA'da yoksun diye. Baktım bu sene 11'e geçenler grubundayım e-Okul'da da halen 11'im. Ortalamam 65 üstüydü ama devamsızlığım bildiğiniz sınırdı. Bir şey yapabilir miyim acaba? Kafam takıldı.

Yani sınıfta kalmış olsam onur belgesi vermişler.

EBA'da böyle sorunlar olabiliyor, arkadaşımın da başına gelmişti. Biz 12'ye geçtiğimizde o halen 11'de eski şubede görünüyordu. Sizin kalıp kalmadığınız e-Okul'da bellidir zaten.

Yani sınıfta kalmış olsam Onur belgesi vermişler.
e-okuldan bakmayı denediniz mi?

Yani sınıfta kalmış olsam onur belgesi vermişler.

Muhtemelen sistem hatasıdır, idare ile iletişime geçin.

E
EBA'da böyle sorunlar olabiliyor, arkadaşımın da başına gelmişti. Biz 12'ye geçtiğimizde o halen 11'de eski şubede görünüyordu. Sizin kalıp kalmadığınız e-Okul'da bellidir zaten.
E okulda da12

e-okuldan bakmayı denediniz mi?
E okulda da12

Karnenizde okul müdür imzası bölümünde durumunda geçti ibaresi varsa geçmişsinizdir.
Karneyi alamadım hastaydım ki zaten yaptığım bütün raporlu raporsuz devamsızlıklar hastalıktan

Yeni konular

Geri
Yukarı