11. sınıfta okul açılmadan önce alan değiştirilir mi?

Punisherr2113

Centipat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi okulların açılmasına az kaldı. Ben de 11.sinifa geçeceğim bu sene yabancı dil bölümü seçtim ama sonradan fark ettim ki bana uygun değil. Şimdi bölümünü değiştirmek istiyorum okullar da açılmadı daha bir ara gitsem müdür yardımcısına bölüm değiştirirler mi?

Bildiğiniz gibi okulların açılmasına az kaldı. Ben de 11.sinifa geçeceğim bu sene yabancı dil bölümü seçtim ama sonradan fark ettim ki bana uygun değil. Şimdi bölümünü değiştirmek istiyorum okullar da açılmadı daha bir ara gitsem müdür yardımcısına bölüm değiştirirler mi?
Bizim okulda bölüm değiştirme imkanını ful veriyorlar ama sınıf durumuna bağlı tabi. Müdürle konuş eğer yer varsa değiştirebilirler.

Beyler merak eden varsa işi hallettim okul açılmadan önce gittiğim için herhangi bir sıkıntı çıkmadı.Fakat okul başladığı zaman gitseydim iş bayaa zorlanırmış.bu yüzden sizde değiştirecekseniz eğer okul açılmadan evvel halletmenizi öneririm.

Aklıma geldi de yazayım dedim yeni gittiğim şube de geçen seneki arkadaşlarımın hiç biri yok şube değiştirmeyi düşünüyorum başka bir ea sınıfı var ise yoksa da mecbur katlanmak zorunda kalacağım can sıkıcı bir durum benim için sonuçta çok iyi arkadaşlıklar edinmiştim geçen sene bu sene sil baştan çok zor uğraşmak istemiyorum açıkçası hem yeni sınıf dakiler biraz kanser kitle en iyisi şube değiştirmek evet şube değiştirmeliyim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı