11.sınıfta okul değiştirilir mi?

Sallamasa da sınıfta kalır, o dersler derste dinlemeyle yapılabilecek dersler değil. Ek olarak her şey arkadaş değil, gideceği okulda da arkadaş yapabilir kendine. Arkadaşınız bugün var, yarın yok. Çok bağlanmayın, üniversite tutturunca da birbirlerini tanımazlar muhtemelen. Öyle oluyor genellikle.

Sallamasa da sınıfta kalır, o dersler derste dinlemeyle yapılabilecek dersler değil. Ek olarak her şey arkadaş değil, gideceği okulda da arkadaş yapabilir kendine. Arkadaşınız bugün var, yarın yok. Çok bağlanmayın, üniversite tutturunca da birbirlerini tanımazlar muhtemelen. Öyle oluyor genellikle.
O da doğru da bazı arkadaşlıklar kalıcı oluyor ya. Mesela benim öğretmenimin liseden arkadaşları var. O dönemde iyi geçindiğin iyi arkadaşın olursa ömür boyu kalıcı gibi bir şey oluyor.

Ama ilk dediğiniz için bir şey demiyorum. Bir de fen lisesi ya. Daha da zor olur tahminimce. Ortalamasını da etkiler.

Okuldan memnunsun. Değiştirmeni gerektirecek bir durum yok gibi. Sınavda tm yaparsın. Zaten çok zor değil.

@One Face @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Hocam kusura bakmayın yine rahatsız ediyorum fakat hâlâ daha karar veremedim güncel okulum ile şehrimdeki en iyi Anadolu lisesiyle arasında neredeyse %3'luk bir fark var ve öğrenci sayısı güncel okuluma göre bayağı fazla özel okul desem bursluluk olduğu için o seçenek eleniyor tekrardan tavsiyenizi bekliyorum:(

Geri
Yukarı