11.sınıfta okul değiştirilir mi?

Gneral23

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben 11. sınıfa geçtim fen lisesi öğrencisiyim fakat eşit ağırlık öğrencisi olmaya karar verdim okulumuzda da sadece sayısal olduğu için okul değişikliği ön plana geldi. Fakat sosyal olarak arkadaşlarımdan da ayrılmak istemiyorum aynı durumu 8. sınıfta yaşamıştım ve bayağı kötüydü hiç olmadı. 12'de okul değiştireceğimi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Gneral23 anlıyorum. 12. sınıfta okul değiştirmektense bence şimdiden değiştir değiştirme gibi bir niyetin varsa.
Vallaha hocam çok arada kaldım tavsiyeniz için teşekkürler

Eğer okuduğunuz lise iyi bir fen lisesi ise alternatif Anadolu'lar da tatmin etmeyecek düzeydeyse kalmanızı öneririm.
Tavsiyeniz için teşekküler

Değiştirme bence.

Tavsiyeniz için teşekkürler

@Gneral23 bir abin ve eğitimci olarak verebileceğim en iyi tavsiye arkadaşlarına yönelik davranışlarının şekillenmesine izin verme. Onlar bugün varlar, yarın yoklar. Eğer lisenden memnun değilsen değiştirmeni öneririm.

@Gneral23 bir abin ve eğitimci olarak verebileceğim en iyi tavsiye arkadaşlarına yönelik davranışlarının şekillenmesine izin verme. Onlar bugün varlar, yarın yoklar. Eğer lisenden memnun değilsen değiştirmeni öneririm.

Çok haklısınız tavsiyeniz için tekrardan teşekkür ederim lisemden memmnum ama arkadaşlar konusunda haklısınız dediğiniz gibi bugün varlar yarın yoklar buna göre yine bir değerlendirme yapacağım:)

Yeni konular

Geri
Yukarı