11. sınıfta olan birisi ne yapmalı?

İnsanların motivasyonunu böyle geçici videolardan alması çok üzücü. Herkes yapamadağı veya yapmak istemediği derslerde çalıştırılmaya zorlanıyor ve insanları bir umut için böyle motivasyon videolarına muhtaç kalıyor. Kimseyi suçlamıyorum çünkü böyle videolara ihtiyacı olan bir kişide benim.

Sevmediği iş değil sadece kolay bir şekilde oturup oyun oynamak bu çalşmaktan daha güzel geliyor kısa süreliğine ve sne ders çalşncda bir sonrki gün ben birz oyn oynym sonra yaprm die die çalşmyrsn. Evet birilerine bakarak örnek olmak güzeldir galiba bunu empati kurabilenler yapabilir teşekkürler.

Ben motivasyon videosu izlemedim sadece bahsettiğim kişleri tanıtan videolar attım ama motivasyon sayılır mı evet sayılır ancak motivasyona bel bağlarsan yanarsın yapılmaması gereken bir şey bana bir ara p*no etkisi yarattı artık dedim yeterli abartma.

Evet birilerine bakarak örnek olmak güzeldir galiba bunu empati kurabilenler yapabilir. Yorumun ve düşüncelrn içn teşekkürler.
=)
Konuya yazan herkese teşekkürler. Güzel günler umuduyla yaşyrz.

Sevmediği iş değil sadece kolay bir şekilde oturup oyun oynamak bu çalşmaktan daha güzel geliyor kısa süreliğine ve sne ders çalşncda bir sonrki gün ben birz oyn oynym sonra yaprm die die çalşmyrsn. Evet birilerine bakarak örnek olmak güzeldir galiba bunu empati kurabilenler yapabilir teşekkürler.

Evet birilerine bakarak örnek olmak güzeldir galiba bunu empati kurabilenler yapabilir. Yorumun ve düşüncelrn içn teşekkürler.
=)
Konuya yazan herkese teşekkürler. Güzel günler umuduyla yaşyrz.

Senin bu sene oyun senen olamaz senin dinlenmek için yapacağın tek şey bir doğa yürüyüşüdür oyun tatil günleri oynanabilir evet sıkıntı yok, masum gibi görünür ama sonraki günler aklına gelir ve kurcalamaya başlar merak edersin istersin en ufak karşına çıkan zorlukta oyuna kaçarsın bu zararlıdır. Zaten YKS'ye çalışmasanda ben sana bunu öneririm şu an YKS serüvenim bitti. İstediğim üniversitedeyim(İTÜ) ama halen telefon kullanmıyorum gerek yok çünkü (özellikle sosyal medyaya.) (riica ederim)

Geri
Yukarı