11. sınıfta oyun oynanır mı?

noon

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VICTUS 15
-i7 13700H
-RTX 4050 6GB
-16 GB RAM
-1TB SSD
TELEFON
-A32 6/128
Arkadaşlar öncelikle merhaba. 11. sınıfım ve fen lisesine gidiyorum. Okuldan sonra da 3 gün saat 8'e kadar dershaneye gidiyorum. Oyun oynamayı çok severim özellikle rekabetçi tarzını. Ama oyun oynayarak dersleri aksattığımı düşünüyorum. 9 ve 10. sınıfta neredeyse hiç çalışmadım hatta o kadar kötüydüm ki bazı insanlar nasıl kazandın burayı diyordu (LGS zamanı oyun oynamıyordum ve ders çalışmak zevkli geliyordu). Temelim fena değil ama oyunlar çok aklımda kalıyor. Sizce daha 11. sınıftayken oyunu bırakmalı mıyım? Tecrübeli abilerimden anılarını duymak isterim benim gibi olanlar ne yaptı diye.

Sana tavsiyem 11. sınıfı sağlam tut ama oyununu da günde yarım saat bir saat oyna. Seneye ders çalışmadığın her an vicdan azabı çekeceksinç.

Bende 11.sınıfım ve nerdeyse cogu zaman oyun oynuyorum fakat cok ders calismamama ragmen (calisiyorum ama deli gibi degil) 1.dönem'de sınavların içinden gectim 80 aşagisinda sadece 2 ders falan var geri kalani 85-100 arasiydi.

Eger dozunda ve planli yaparsan sorun olmaz oyun oynaman fakat yinede iyi calis konular zor.

11. sınıftayken benim gibi sabah 9-17 okul, 17-20 dershane 20-23 oyun oynayacaksan oynama. 😁 Vaktin varsa oynanır.

Geri
Yukarı