11.sınıf'ta TYT'ye nasıl hazırlanmalı?

Neresinin yanlış olduğunu söylersen yardımcı olabilirim.
Çok düz bir şekilde söyleyeyim 11. sınıf Ayt başlıyor konular kolay değil 11. sınıf fizik ağır konulara sahip önceliğini 11'e ver belli başlı tyt konularına tek çalış diyebilirdin.

Çok düz bir şekilde söyleyeyim 11. sınıf AYT başlıyor konular kolay değil 11. sınıf fizik ağır konulara sahip önceliğini 11'e ver belli başlı TYT konularına tek çalış diyebilirdin.

11.sınıf AYT başlaması önemli değil, amaç YKS'ye hazırlanmak. AÖL'ün ne olduğunu bilmiyorsun herhalde 11 derslerini almasına gerek yok.

Hocam bende 11'e geçeceğim. Bende TYT Matematik Problemlerin yarısına kadar geldim. Türkçede birkaç konu da bitti. 11'de 11.sınıfı halletmeyi düşünüyorum, ara tatillerde de TYT matematik konularına geri dönüp sağlam tekrar yapacağım.

11.sınıf AYT başlaması önemli değil, amaç YKS'ye hazırlanmak. AÖL'ün ne olduğunu bilmiyorsun herhalde 11 derslerini almasına gerek yok.

Hala örgün eğitim yani okul mantığıyla düşünüyorsun. AÖL'de serbestsin. Basit şekilde 11 tamamında TYT'yi, yaz ve 12 de de AYT'yi çok rahat halledebilir.

Hocam bende 11'e geçeceğim. Bende TYT Matematik Problemlerin yarısına kadar geldim. Türkçede birkaç konu da bitti. 11'de 11.sınıfı halletmeyi düşünüyorum, ara tatillerde de TYT matematik konularına geri dönüp sağlam tekrar yapacağım.
bende büyük ihtimalle böyle yapacağım normal günler full 11 düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı