11 TL'ye canva Pro teklifi güvenilir mi?

Sınıf hesabı gibi bir hesap açıyorlar ve o hesaba seni davet ediyorlar. Canva genelde bu hesapları politikası gereği kapatıyor ama ne kadar sürede kapanır meçhul. Yine de bu fiyata bir süre kullanırsın verim alırsın.

Sınıf hesabı gibi bir hesap açıyorlar ve o hesabı birden fazla kişi kullanıyor. Canva genelde bu hesapları politikası gereği kapatıyor ama ne kadar sürede kapanır meçhul. Yine de bu fiyata bir süre kullanırsın verim alırsın.
Özellikle ortak hesap değildir yazmışlar ama emin olamadım siz böyle diyince. 11 lira bir şey değil ya, alınır bence.

Sınıf hesabı gibi bir hesap açıyorlar ve o hesaba seni davet ediyorlar. Canva genelde bu hesapları politikası gereği kapatıyor ama ne kadar sürede kapanır meçhul. Yine de bu fiyata bir süre kullanırsın verim alırsın.
Uzun zamandır ücretsiz sürümünü kullandığım bir ana e-postam var içinde kayıtlı taslakların olduğu, riske binecekse o zaman yedek e-postayla alsam iyi olacak.

Sadece merak ettiğim için aldım şimdi, ekip için davet gönderiyorlar ve orada diğer insanlarla birlikte kullanabiliyorsunuz. Dosyayı diğer insanlarla paylaşmadığınız sürece kendinizin gibi kullanırsınız. İş görür bir şey bence.

Uzun zamandır ücretsiz sürümünü kullandığım bir ana e-postam var içinde kayıtlı taslakların olduğu, riske binecekse o zaman yedek e-postayla alsam iyi olacak.
Sizin hesabınıza bir şey olmaz, ortak kullanılan hesaba erişiminiz düşer. Ama yine de risk etmek istemem diyorsanız tedbirli olmakta yarar var.

Sadece merak ettiğim için aldım şimdi, ekip için davet gönderiyorlar ve orada diğer insanlarla birlikte kullanabiliyorsunuz. Dosyayı diğer insanlarla paylaşmadığınız sürece kendinizin gibi kullanırsınız. İş görür bir şey bence.
Hocam şey soracağım Hepsiburada'ya kayıtlı e-postaya mı atıyorlar daveti yani demek istediğim e-postayı seçebiliyor muyuz sonradan?

Yeni konular

Geri
Yukarı