11 yıldır kick boks yapan biri ile dövüştüm

tunahan4321

Picopat
17 yaşındayım. 3 yıldır kick boks yapıyorum. Salonda hocanın özel antrenman verdiği çocuklardan biri var. Çocuk 22 yaşında falan. 11 yıldır dövüş yani küçüklüğünden beri kick boks yapıyormuş. Çocuk 190 boyunda 80 kilo ben de 190 boyunda 100 kiloyum. Çocuk kaslı ve teknik bilgisi var. Ben kendi kendime tekilirken yanıma sinsi sinsi geldi dovuselim mi dedi gülerek. Beni küçük gördü. Ben de tamam dostum dedim. Kaç yıldır yapiyosun vb. konuştuk 11 dedi. Ben de hahah 3 yıldır yapıyorum çok fazla varmış yav deyip güldüm. :D Sonra başladık arkada herkes bizi izlemeye başladı millet gülüyor tabii.

Bana deli cesaretime ilk 5 dakika çok güzel oldu ama kafama yumruk yedim ve 4-5 defa ve fazlası ile karaciğerini tam üstüne değil de üst kısımlarına yumruk yedim. Son dakikalar sinirden hircinlandim ve çocuğun teknik bilgisi olduğu için sürekli gardta durup ondan esnek olduğum için karnına ve kafasina akcigerine 1-2 dakika sadece tekme attım hiç yumruk vurmadım çünkü boksu iyi yapıyor. Ben de yumruk vursam yüzüme yerim deyip sadece tekme attım. En sonra çocuğun 1 kere özel bolgesine vurdum çocuk yere düştü kivrandi 3-4 saniye. Düzgün dövüş dedi. Sonra özel bolgesine yakın bölgeye vurdum tekrardan. O da sinirlendi omuriligime doğru vurmaya başlayıp kafama odaklandı. Benim de basım sarsılmaya başladı ve sinirden bütün gardimi açıp çocuk yumruklarını yavaşlatmak için vücudumu kafasını dibine soktum ve deli gibi vurustuk. Orada kafama yumruk aldıkça basın döndü. Ben de en son girtlaktan bağırip kafam açıdan kivraniyordu ama o maçta rezil olmamak için bağıra bağıra çocuğa daldım ve özel bölgesine sinirden 3-4 defa ardı ardına vurdum. Sonra kafama yumruk yerken aşırı yoruldum artık gücüm kalmadi dur dedim o da anca durdu.

Ve çocuk bana elimde boks eldiveni olmasa yüzünü parcalarim lan senin dedi. Lan git işine bak dedim bağırdım orada. Millet sakinleştirmeye çalıştı el tokusun barisin uzatmayın konuyu dedi. Çocuk da istemedi. En sonunda el tokusup gittik. Benim de dudağının üstü biraz yarıldı ve gardimi açık biraktigimdan dolayı elmacık kemiklerinin olduğu yerler morardı biraz. Sizce iyi dayanmis miyim? Sokak dövüşü olsa adamın özel bölgesine vurmak serbest. Her yerine vurur yine dusururdum bence ve şu videoyu izleyin buradaki sarı saçlı çocuk o dovustugum. Çocuk profesyonel maça çıkıyormuş. Dövüşü böyle cocugun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı