110-130 bin TL masaüstü bilgisayar toplama

Bütçe
130 bin YTL.
133.200 TL tutuyor;

Elinize sağlık hocam sağlam sistem.

Hocam ne desem yalan olur, PSU alıp sattıktan sonra yeni PSU almak gibi işlere hiç girmek istemiyorum. İsterseniz tek tek parçaları atabilirsiniz, benim bilgisayarcı yakınlarım var. Onlara toplatırım hocam. Ama eğer 850'den hiç zarar gelmez diyorsanız tabii ki bakarım. 😀

Zarar gelmez sadece upgrade kapalı olur çünkü 4090 sınır üstünü taşımaz 850.

133.200 TL tutuyor;

Hocam Fury Renegade daha iyi olmaz mıydı? Yoksa stokta mı yok.

133.200 TL tutuyor;

Hocam ben bu sistemi oldukça beğendim. Parçaları da güzel ve istediğim gibi, üzerine biraz daha düşünüp taşınayım. Birkaç bilene danışayım, emin olmak istiyorum. Başka bir sistem bulmazsam bunu alabilirim. Çok teşekkürler hocam.😀

Eğer Monitör de bütçenin içindeyse 4090 yerine 4080 alınabilir. Arada 25 bin TL var. Monitör olarak da bu olabilir.

KC3000 'de kötü değil. Fury de alınabilir.

Bu da düşünebilir bir parça, daha iyi olur diyorsanız Fury Renegade'de kullanılabilir. Tavsiye için teşekkürler. 😀

Eğer monitör de bütçenin içindeyse 4090 yerine 4080 alınabilir. Arada 25 bin TL var. Monitör olarak da bu olabilir.

KC3000'de kötü değil. Fury de alınabilir.

Hocam böyle bir monitöre ihtiyaç var mı? Daha önce 8-9 bin ytl arası güzel monitörler görmüştüm. 17 bin ytl bir monitöre vermeye içim el vermiyor açıkçası. Önerebileceğiniz başka monitörler varsa buyurun.

Hocam birkaç değişiklik yapmam gerekti, diğer sistemlere de baktım. Bu sistem onlardan daha tuzlu geldi, yine de öneriniz için çok minnettarım. 😀

Hocam böyle bir monitöre ihtiyaç var mı? Daha önce 8-9 bin ytl arası güzel monitörler görmüştüm. 17 bin ytl bir monitöre vermeye içim el vermiyor açıkçası. Önerebileceğiniz başka monitörler varsa buyurun.
Hocam bu sistemi alıyorsanız bir zahmet 1080p monitör almayın. 😅

Geri
Yukarı