110 GB'lik oyun 55Mbps hızda kaç saatte iner?

Dediginizi anlamaya çalışıyorum sadece ne bu tripler? Evet 55 Mbps download ile indirecek upload bambaşka bir şey.

Anlamayacak bir şey yok, upload hızı mantığı ile oyunu indiriyor. Zaten hesaplayıcılara vs. bile bakarsanız dediğim saat dilimine işaret ediyor. Biraz gerginim kusura bakmayın, pek iyi günümde değilim o yüzden ufak tefek şeylere kafa yoramıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlamayacak bir şey yok, upload hızı mantığı ile oyunu indiriyor. Zaten hesaplayıcılara vs. bile bakarsanız dediğim saat dilimine işaret ediyor. Biraz gerginim kusura bakmayın, pek iyi günümde değilim o yüzden ufak tefek şeylere kafa yoramıyorum.
Upload hızı mantığı ne demek? Upload hızı ile niye indirsin upload yükleme demek indirme değil.

Mantık işini çözemedim hala ancak indirmeyi upload ile yapmazsın dostum. Download boşuna durmuyor orada. “Upload hızı mantığı ile indirirsin” ne demek?

Hocam şu an 50 GB'si yuklendi ve detaylara bakınca 94 dakika diyor. Ancak benim bu başlığı acmamin sebebi zaman damgasinin sürekli anlık değişmesi. Şu an sabit duruyor 94'te yavaş yavaş 93 92 oluyor. Allah'in izniyle bugün indircek oyunu saat 18:10 gibi indirmeye başladım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı