1100-1500$ arasi ABD'den Gaming laptop onerisi

Bütçe
1100-1500$
Su anda tek aklimi kurcalayan 15.6'' olmasi

Su anda tek aklimi kurcalayan 15.6'' olmasi
Gerci ileride bir monitor alir cozerim bu sorunu..

@Artoria Pendragon Hocam tekrar selamlar. Ben indirimleri takibe devam ediyorum. Bu iki Laptop arasından hagfisi daha iyi?
Msi

Lenovo

Hocam yakinda almayi dusunuyorum, bir fikriniz var mi?

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba.

Daha once forumun destegi ile cok guzel bir mini PC kurmustum. Maalesef o memlekette kaldi. Simdi ABD'de yaklasik 1100-1500 dolar civarinda Gaming laptop alacagim. Tavsiyelerinize acigim.

Kullanim amacim: Film-dizi izlemek, yazilim ogrenmek, video editlemek ve de tabii ki oyun oynamak.

Biraz arastirma yaptim Alienware cok hosuma gitti ama tabii ki sizlerin tavsiyeleri cok daha onemli.

Yazim hatalari icin cok cok ozur dilerim. Burada TR klavye edinme firsatim henuz olmadi. Simdiden destekleriniz icin cok teşekkür ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siteye VPN ile girmen gerekiyor. Ayrica gidip direkt dukkandan alman gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siteye VPN ile girmen gerekiyor. Ayrica gidip direkt dukkandan alman gerekiyor.
Evet hocam biliyorum ve magazaya yaklasik olarak 50 dakika da oturuyorum.

Hocam Mux switch ve yuksek GPU w sahip degil mi Lenovo olan?

Ben yeni gordum zaten eski bir deal degil, ben almayi dusunuyorum eger abim usenmezse araba surmeye.
Siz de mi USA da ikamet ediyorsunuz ?

Normalde sitelerinde RAM+Anakart+Islemci uclusu inanilmaz guzel bir fiyata satiliyor. Mini-ITX kacmaz diye dusundum ama tasinma vs olaylar olursa ugrasmak istemiyorum kasa tasimakla. Yoksa imzadaki gibi bir Mini toplamak hayalim burada.

Hocam cok ozur dileyerek zaman zaman konuyu hortlatiyorum.. Biraz da kararsizlik var.. Neden burada Legion dediginizi ogrenebilir miyim lutfen?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı