1100-1500$ arasi ABD'den Gaming laptop onerisi

Bütçe
1100-1500$
Bir şey fark ettim: Bu teknoloji devi ABD'de i7 13xxx serisi laptop neden yok? Acaba onun piyasasini mi beklesem? Ayni zamanda aklimdan da soyle bir şey geciyor al donanimlari

mini itx Bu linkteki gibi bir kasaya kur. Ileride cok eksikligini hissedersem de giris-orta seviyesi bir laptop alirim diyorum? Ayni zamanda bu baslikta sizlere su konuda cok ihtiyacım var. Laptop alirken zamanimizda neye dikkat ediyoruz? MUX, GPU W degeri vb seyler okudum.

PS: Yazim hatalari icin cok cok ozur dilerim eng. Klavyeden yaziyorum.

Var fakat modeller şu an yaygın değil. Söylediğiniz gibi de yapılabilir. Önemli olan GPU watt değeri, MUX Switch, kronik sorunu bulunup bulunmaması ve soğutma sistemi.

Var fakat modeller şu an yaygın değil. Söylediğiniz gibi de yapılabilir. Önemli olan GPU watt değeri, MUX Switch, kronik sorunu bulunup bulunmaması ve soğutma sistemi.
Burada yeniyim, ve tasinma surecleri yasanabilir olacagindan sizce islem gucu ve RAM`i guclu GPU ise giris orta seviye bir laptop ile mi yola cikayim, yoksa direkt mini itx mi toplayayim. Ilk etapta daha cok amator editler ile ugrasip film ve dizi izleyecegim. Oyun ise ilerleyen sureclerde mumkun.. Normalde Rust oynarim ama bu aralar olursa en fazla AAA oyunlar oynarim.

Burada yeniyim, ve tasinma surecleri yasanabilir olacagindan sizce islem gucu ve RAM'i guclu GPU ise giris orta seviye bir laptop ile mi yola cikayim, yoksa direkt mini ITX mi toplayayim. Ilk etapta daha cok amator editler ile ugrasip film ve dizi izleyecegim. Oyun ise ilerleyen sureclerde mumkun. Normalde Rust oynarim ama bu aralar olursa en fazla AAA oyunlar oynarim.

Eğer sonradan gene kasa toplama imkanınız olacaksa laptop, olmayacaksa mini ITX. Laptop alıp sonradan kasa aldığınız da taşımak için laptopu gene kullanabilirsiniz.

Eğer sonradan gene kasa toplama imkanınız olacaksa laptop, olmayacaksa mini ITX. Laptop alıp sonradan kasa aldığınız da taşımak için laptopu gene kullanabilirsiniz.
Vallahi burada urunler fiyat acisindan daha erisebilir oldugu icin toplarim herhalde. Almisken DDR5 Laptop almak istiyorum. Sizi sorularimla yoruyorum kusura bakmayin ama beklemem gereken yeni bir teknoloji var mi yakinlarda?

Vallahi burada urunler fiyat acisindan daha erisebilir oldugu icin toplarim herhalde. Almisken DDR5 Laptop almak istiyorum. Sizi sorularimla yoruyorum kusura bakmayin ama beklemem gereken yeni bir teknoloji var mi yakinlarda?

Sıkıntı yok hocam, şu an 4000 serisi yeni çıktı daha yakında yeni teknoloji yok yani.

Hocam simdi stokta olup olmadigini ogrenmeye calisiyorum. Eger gercekten stokta varsa cok iyi bir model gibime geldi. Umarim sogutmasi bilesen ve kasasi iyidir. Gene aklinizda suphe varsa lutfen soyleyin. Ya da sen bu modeli kovala diyecegin bir model varsa vs

Hocam sizden ricam bu iki modele bi bakabilir misiniz? Yoksa ilk attigim halen daha mi iyi ?

@Artoria Pendragon

Son düzenleme:

Geri
Yukarı