1100 TL Ekran kartı tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
RX 570 en iyi seçenek olur 400W yetersiz demişler ama ufak ayarlarla 400W ile RX 570 kullanabilirsin. Paran olduğu zaman da kaliteli bir 600W veya 500W PSU alıp sistemi tam performans kullanirsın.

Ama ben olsam elimdeki 400W'ı çıkarır ondan sonra ekran kartı alırdım.

400W kullanır arkadaş ilerki zamanda 600W 500W geçer bu kadar basit GTX 1050 Ti 2 ci elde alınmaz.

10 dakika da bir sistem çökerek kullanır tabii. Gram bilginiz olmayan konularda ezbere bir iki laf kendinizi haklı sanıyorsunuz zaten RX 570'in 1050 Ti'dan katbe kat iyi oldugunu herkes biliyor burada. Söz konusu güç kaynağı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, 1050Ti ı daha az bir bütçeye alabilirsin demek istediğini anladım ama 1100₺ gibi bir bütçe varken neden böyle bir şey yapılsın?
Hmm ben de seni anlamışım baksana. Haklısın bu arada.

400W kurtulup 500W güç kaynağı alıp RX 570 kullanmak mantıklı. İncehesap Gaming gecelerde fiyatlar düşüyor takip etmeni tavsiye ederim.

elimdeki 400W'ı çıkarır ondan
324 Volt'a sistem dayanmaz sistemi patlatır o 324 Watt olmasın.
12V kanalından 324 watt yanlış yazmışım
400W kurtulup 500W güç kaynağı alıp RX 570 kullanmak mantıklı. İncehesap Gaming gecelerde fiyatlar düşüyor takip etmeni tavsiye ederim.

Boşver. Burada ki en zeki kişi o. Kesinlikle o bir açıklaması vardır.

Evet saygıdeğer, kusursuz son peygamber hiç hata yapmıyor haha.

@Adem Yıldız_

Adam undervolt yapsa babalar gibi de kullanır o sistemi. İşlemcisi 40W falan çekiyor zaten. Ekran kartı undervoltu ne kadar ve nasıl yapılıyor bilmiyorum ama sanırım 25-30W falan düşüyordur güç kullanımından. Anlayacağın gülerek kaldırması lazım o PSU'nun sistemi. Sonradan geliştirir zaten.

Hahaha bak işte bilmediğin şey hakkında niye konuşuyorsun? Ddddd olm harbi boş adamsınız. Neyse LGS'ye çalış sen moruk 10 günün kaldı büyüyünce bilmedigin şeyler hakkında konuşmamayı öğrenirsin herhalde.

İnşallah sende adam gibi konuşmayı öğrenirsin canım. Bir de yazmayı :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı