1100 TL ile neler alınabilir?

Orta kalite bir kol saati,
Üst segment bir oyun,
Bilgisayar yükseltmesi(RAM SSD),
Eğer restorasyon tamir işlerine ilginiz varsa Dremel veya havya setleri,
Kaliteli bir oyuncu kulaklığı,
Orta segment bir Bluetooth kulaklık,
Victorinox İsviçre çakısı,
Stanley termos,
Kıyafet.

Bunun dışında herhangi bir yatırım yapılabilir, dolar veya altında tutmak iyi bir fikir olabilir. Yarının ne getireceği belli değil ama çeyrek altın alsanız sizi üzeceğini sanmam.
Çok teşekkür ediyorum. Dediklerinizden birisi kesinlikle tercihim olacak.

Hocam sizin hoşunuza gider mi bilmem ama ben kendim walkmanlerle ilgilenmeyi seviyorum.

Walkman lastiği temin ettim bir şekilde orijinal değil ama iş görüyorlar plastikler için olan bir gres yağı vardı silikonlu gres mi ne adı tam hatırlayamadım ondan edindim motoru bozuk değilse walkmanin lastik falan takıp düzeltmeyi deniyorum hobi olarak.

Babadan kalma bir kaset köşem var onları dinliyorum tamiri bitirince inanılmaz huzur veriyor bana.

Evde var 3-4 tane walkman gidip ikinci elden alıyorum ucuzdan tamir etmeye çalışıyorum sizin de böyle tamirat falan işlerine ilginiz varsa hoşunuza giden eski bir ürün alıp tamir etmeyi deneyebilirsiniz tabii ucuz olacak 1000 liralık bozuk mal alırsanız sıkıntı çıkabilir.

İkinci tavsiyem olarak müzikle ilgileniyorsanız müzik aleti falan alabilirsiniz o paraya.

Hocam sizin hoşunuza gider mi bilmem ama ben kendim walkmanlerle ilgilenmeyi seviyorum.

Walkman lastiği temin ettim bir şekilde orijinal değil ama iş görüyorlar plastikler için olan bir gres yağı vardı silikonlu gres mi ne adı tam hatırlayamadım ondan edindim motoru bozuk değilse walkmanin lastik falan takıp düzeltmeyi deniyorum hobi olarak.

Babadan kalma bir kaset köşem var onları dinliyorum tamiri bitirince inanılmaz huzur veriyor bana.

Evde var 3-4 tane walkman gidip ikinci elden alıyorum ucuzdan tamir etmeye çalışıyorum sizin de böyle tamirat falan işlerine ilginiz varsa hoşunuza giden eski bir ürün alıp tamir etmeyi deneyebilirsiniz tabii ucuz olacak 1000 liralık bozuk mal alırsanız sıkıntı çıkabilir.

İkinci tavsiyem olarak müzikle ilgileniyorsanız müzik aleti falan alabilirsiniz o paraya.
Tavsiyeniz için teşekkürler. Bu tür şeyler ile ilgilenmeyi bende çok seviyorum aşırı derecede uğraşması bana çok hoş geliyor. Bunu düşüneceğim teşekkürler.

Orta kalite bir kol saati,
Üst segment bir oyun,
Bilgisayar yükseltmesi(RAM SSD),
Eğer restorasyon tamir işlerine ilginiz varsa Dremel veya havya setleri,
Kaliteli bir oyuncu kulaklığı,
Orta segment bir Bluetooth kulaklık,
Victorinox İsviçre çakısı,
Stanley termos,
Kıyafet.

Bunun dışında herhangi bir yatırım yapılabilir, dolar veya altında tutmak iyi bir fikir olabilir. Yarının ne getireceği belli değil ama çeyrek altın alsanız sizi üzeceğini sanmam.
Giriş seviyesi diye geçen kol saatleri 5 10 binlerden başlarken 1000 liraya nasıl orta kalite saat alacak hocam?

Giriş seviyesi diye geçen kol saatleri 5 10 binlerden başlarken 1000 liraya nasıl orta kalite saat alacak hocam?

Orta kalite derken saatseverlerin orta segment kabul ettiği sınıf saatlerden bahsetmiyorum, piyasada çok kalitesiz 500-1000 arası saatler var, bu fiyat bandında bulunabilecek Casio vs saatlerden alınabilir demek istedim.

Kol saati almayı düşünmüyorum Casio'nun MTP serisi 4k TL'lik bir saati var bende çok severek takıyorum. Ama tavsiye için sağolun zaten 1100 TL'ye şuan o dediğiniz saatleri bulmak imkansız.

Bilgisayar masanı güzelce dekor edebilirsin. Yeni bir pad alabilirsin, tutacak ya da model bastırabilirsin, kablo düzenlemesi yapabilirsin, yeni bir hub alabilirsin vb. Fazladan paran da kalır hatta. Hikayeli oyunlar için kontrolcü almak da bir tercih olabilir, temizinden bir 2. el Xbox kontrolcüsü bulursun 800-900 civarı bir fiyata çok rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı