1100 TL kasa önerisi

Moithra

Decapat
Daha fazla  
MSI MAG B550 Tomahawk anakartım var. Arkadaşlar soğutması güzel fiyatı arttırma şansım yok. RGB falan lazım değil soğutması güzel olsun yeter önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkabilirseniz bunu öneririm.

Çıkamazsanız bunu.

Çıkabilirseniz bunu öneririm.

Çıkamazsanız bunu.
Ben de kasa almayı düşünüyorum bu fiyatlara. V12 hepsiburada da 1000 lira. V20 nin ön panel fanları büyük bir de usb-c girişi var önde, onun dışında bir fark göremedim. 200 liralık farka değer mi peki v20?

Ben de kasa almayı düşünüyorum bu fiyatlara. V12 hepsiburada da 1000 lira. V20 nin ön panel fanları büyük bir de usb-c girişi var önde, onun dışında bir fark göremedim. 200 liralık farka değer mi peki v20?
Type-C girişi var ve fanları daha iyi sanırım. 100 Liralik farka değer ama 200 Liralik farka çokta değmez gibi. Type-c ile işim yok benim tabi, sizin varsa değebilir.

Type-C girişini kullanmak için anakartınızın Type-C headerına sahip olması gerekiyor. Eğer Type-C header yoksa kullanamayacaksın. Bunun dışında V20'de 2x200mm fan var, V12'de ise 3x120mm. Sessizlik olarak da, performans olarak da 2x200mm daha iyi performans verir ama paran yoksa çok da önemli değil V12 al geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı