1100 TL kasa önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
1100
Ölçtüm ben 350mm kart. 360 mm destekleyen corsair kasaya sokamadık kartı

Karar aşamasındayım
Kendi sitesinde bile dediğim ölçü var ?
Hayır kendi sistemimde var 3080 olanı, az önce sırf meraktan ölçtüm 336 çıkıyor ?

IMG_3566.JPG
Taktığınız kasada ön tarafta radyatör falan mı var anlamadım ben.

Kendi sitesinde bile dediğim ölçü var ?
Hayır kendi sistemimde var 3080 olanı, az önce sırf meraktan ölçtüm 336 çıkıyor ?

Eki Görüntüle 926880
Taktığınız kasada ön tarafta radyatör falan mı var anlamadım ben.
Bilemedim yüksek ihtimal o yüzden senin kasa da güzelmiş ARGB mi ? :)

Dosya Ekleri

• 16159737367976618166322228274640.jpg
    16159737367976618166322228274640.jpg
    146,8 KB · Görüntüleme: 27
Bilemedim yüksek ihtimal o yüzden senin kasa da güzelmiş ARGB mi ? :)
Kullandığım kasa modeli Corsair 5000D Airflow. Kendi ARGB fanları yok ben sonradan kendim QL120 fan ekledim.

Sana tavsiyem geniş ve hava akımı iyi bir kasa al o ekran kartı için.
@BerkayZ87 'nin önerdiği Phanteks P400 bütçene uygun en iyi kasa çok fazla araştırma =)

Kartı alırken bende çok araştırma yapmıştım kasa ile ilgili, maşallah tuğla gibi kart.

Kullandığım kasa modeli Corsair 5000D Airflow. Kendi ARGB fanları yok ben sonradan kendim QL120 fan ekledim.

@BerkayZ87 'nin önerdiği Phanteks P400 bütçene uygun en iyi kasa çok fazla araştırma =)

Kartı alırken bende çok araştırma yapmıştım kasa ile ilgili, maşallah tuğla gibi kart.
Aynen öyle şuan phanteks ile attığım aerocool arasındayım

Phanteks mi bu mu sizce ? Aerocool Airhawk Duo Cam Yan Panel 2x20cm Ön, 1x12cm Arka Adreslenebilir Duo RGB Fanlı 3.0 Pencereli Oyuncu Kasası AE-AIRHAWKD | Teknobiyotik

Aralarında 100 TL fark var Phanteks kasa konusunda çok kaliteli bir firma hiç düşünme bence =)

Phanteks 420mm uzunluk verirken Aerocool 360mm sadece, kendi kasamdan gördüğün gibi kart çok büyük olduğu için biraz yer kalması daha iyi, ileride duruma göre 360mm radyatör takmak istersen eğer ön tarafa Aerocool'da muhtemelen sorun yaşarsın.

Teşekkürler dostum. Senin adına sevindim fanlar güzel çalışıyor gibi. Eğer ön panelin yakınından çektiysen bunu çok iyi fanları...
Aralarında 100 TL fark var Phanteks kasa konusunda çok kaliteli bir firma hiç düşünme bence =)

Phanteks 420mm uzunluk verirken Aerocool 360mm sadece, kendi kasamdan gördüğün gibi kart çok büyük olduğu için biraz yer kalması daha iyi, ileride duruma göre 360mm radyatör takmak istersen eğer ön tarafa Aerocool'da muhtemelen sorun yaşarsın.
Kafamdaki soru işareti şu her rengi verebilir miyim bu fanlara anakartımdan. Veya kaç tane fan bağlayabilirim ? ARGB kontrolcüsü önemli biraz açıkcası.

Teşekkürler dostum. Senin adına sevindim fanlar güzel çalışıyor gibi. Eğer ön panelin yakınından çektiysen bunu çok iyi fanları...

Kafamdaki soru işaret şu her rengi verebilir miyim bu fanlara anakartımdan. Veya kaç tane fan bağalayabilirim ARGB kontrolcüsü önemli biraz açıkcası.
Kasa fanları zaten ARGB istediğin her türlü renk ve dizaynı verebilirsin burada var ne tür yapabileceğin.

1615993507070.png

3 tane fan bağlı şekilde geliyor zaten ARGB kontrolcüsü kasanın içinde ama eğer anakart üzerinde rgb headerlerin varsa onlarla senkronize edebilirsin sonradan eklemek istediğin fanları.

Kasa fanları zaten ARGB istediğin her türlü renk ve dizaynı verebilirsin burada var ne tür yapabileceğin.

Eki Görüntüle 927080

3 tane fan bağlı şekilde geliyor zaten ARGB kontrolcüsü kasanın içinde ama eğer anakart üzerinde rgb headerlerin varsa onlarla senkronize edebilirsin sonradan eklemek istediğin fanları.
Bu aklımda peki şu kasa kötü mü phanteks e göre ? Biraz pahalı geldi bana phanteks her yerde de yok maalesef.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı