1100 TL R5 5600X için soğutucu önerisi

Sorun olmaz hocam ben Spec Delta kullanıyorum sanırım onda da 3mm fark var kağıt üstünde rahatça sığıyor.
Kasanın ön panelini söküp işlemci sıcaklığına bakar mısın ? Daha da düşer o sıcaklık o kasanın ön paneli sıkıntılı pek hava alamıyor.

Hocam çok şey istiyorum ama işlemciyi stok halde OC olmadan 10 dakika FurMark testine sokabilir misiniz?
Arkadaşın kasasının ön paneli biraz sıkıntılı dediğim gibi paneli söküp yaparsa testi daha iyi olur.

Kasanın ön panelini söküp işlemci sıcaklığına bakar mısın? Daha da düşer o sıcaklık o kasanın ön paneli sıkıntılı pek hava alamıyor.

Arkadaşın kasasının ön paneli biraz sıkıntılı dediğim gibi paneli söküp yaparsa testi daha iyi olur.

Hocam benimkinde iyi olur mu? AIDA64 testine kaç derece olur işlemci. 5600X ile kullanacağım.

FurMark ekran kartı testi değil miydi?

FurMark demişim AIDA64 diyecektim hocam kusura bakmayın :D.

MAG 100M'ye B550 Gaming Plus'ı sorunsuz takabilirsin ama buradaki kilit soru şu: Neden B550-A Pro varken Gaming Plus'a geçiyorsun?

Konuya dönecek olursak, Freezer 34 Duo'ya 840 TL verilmez.

Hocam ses kartı, 5 derece VRM farkı için öyle düşünüyorum. Neden verilmez hocam bütçemde en iyisini almak istiyorum. 224 XT daha kötü olduğu için ona bakmıyorum. Bütçem Gaming Plus'a yetiyor.

Hocam yaparım ama sağlıklı bir test olmaz çünkü yaşadığım yerde hava şu an 37 derece.
Fark etmez hocam.

Hocam ses kartı 5 derece VRM farkı için öyle düşünüyorum. Neden verilmez hocam bütçemde en iyisini almak istiyorum. 224 XT daha kötü olduğu için ona bakmıyorum. Bütçem Gaming Plus'a yetiyor.
Elinde B550-A PRO yok mu? Ayrıca 5 derece VRM için neden geçesin? Ha 40 derece, ha 45 derece. Elinde B550-A PRO yoksa ve sıfırdan alıyorsan bir şey diyemem.

Ayrıca 224-XT daha kötü değil. 1 fanlı 224-XT ile Freezer 34 Duo arasında sıcaklık farkı sadece 1 derece. Bunun için fazladan 200 TL vermek size mantıklı geliyorsa bir şey diyemem.

IMG_20220807_175800.jpg
IMG_20220807_175736.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı