1100 TL'ye kadar kulaklık önerisi

Zelaroth

Hectopat
Selam, mevcut olarak bahsettiğim fiyat bandına kadar olacak ve tercihen çok üstüne çıkmayacak bir oyuncu kulaklığı arayışı içerisindeyim. Önerilere açığım, ikinci ele her ne kadar bulaşmak istemesem de fiyatlar malum bu yüzden ikinci el de değerlendirebilirim araştırıp buna göre de öneri yapabilirseniz ayrıca mutlu olurum, saygılar.

BlackShark v2X. Anakartinizin ses yongasi yeterliyse alabilirsiniz. 1100 TL'ye belki daha iyisi olabilir v2X 900 kusur TL cunku.

Razer blackshark v2
v2 ikinci ele baktım da bütçemi baya aşıyor ya hocam bir de garantili ürün bulamadım bu fiyatlara onların da fiyatları baya yükselmiş ikinci el için konuşursam.
BlackShark v2X. Anakartinizin ses yongasi yeterliyse alabilirsiniz. 1100 TL'ye belki daha iyisi olabilir v2X 900 kusur TL cunku.
Anakartım B550M-A Asus Prime ses yongası fena değil herhalde ama Blackshark performans anlamında üzer mi yani Cloud II falan düşünüyordum ikinci el, her ne kadar ikinci ele açık olsam da sıfır mı almalı yoksa daha iyi performansa sahip ikinci el bir kulaklık mı almalıyım emin olamadım. Cloud II ile arasında çok fark var mı sence?

V2 ikinci ele baktım da bütçemi bayağı aşıyor ya hocam bir de garantili ürün bulamadım bu fiyatlara onların da fiyatları bayağı yükselmiş ikinci el için konuşursam.

Anakartım B550M-A ASUS Prime ses yongası fena değil herhalde ama BlackShark performans anlamında üzer mi yani Cloud II falan düşünüyordum ikinci el, her ne kadar ikinci ele açık olsam da sıfır mı almalı yoksa daha iyi performansa sahip ikinci el bir kulaklık mı almalıyım emin olamadım. Cloud II ile arasında çok fark var mı sence?

Fark var. USB ses kartli ve mikrofonu cikartiliyor. Anakartinin ses yongasini arastir derim. ASUS H610M-K D4 var ama ses kasilacak kadar iyi degil ses yongasi seninki de oyle olmasin.

Bir araştırayım, en aşağı ne olmalı peki ses yongası ondan iyi performans alabilmem adına?

Bilmiyorum. Anakartinizin ses yongasi yazmiyor. Eger iyi bir şey olsaydi ASUS yazardi diye dusunuyorum model yazmadan yok soyle iyi ses boyle iyi ses yaziliyor gibi.

Bilmiyorum. Anakartinizin ses yongasi yazmiyor. Eger iyi bir şey olsaydi ASUS yazardi diye dusunuyorum model yazmadan yok soyle iyi ses boyle iyi ses yaziliyor gibi.
O zaman mecbur kendinden ses kartlı bir modele bakmam gerekecek sanırım

Corsair Void Elite USB versiyonu hakkında ne düşünüyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı