1100 TL'ye Vücut ve Yüz için Tıraş Makinesi Önerisi

Olga666

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, biraz fazla kıllıyım. Yüz ve vücut için bütçem içindeki en iyi tıraş makinesi hangisidir? İnternette en iyi aşağıdaki ürünü buldum, bir de sizin fikrinizi alayım dedim. Bu arada normalde kıl dökücü krem kullanıyordum fakat tam pürüzsüz alması için iki kere uygulamam gerekiyor, öyle olunca da paketin yarısı gidiyor. Yani çok masraflı. Farklı bir öneriniz varsa alabilirim. Epilasyon diyorlar fakat sanırım çok pahalıya geliyor.

Bütçe: 1100 TL.

Merak eden olursa diye yazayım dedim; Yüzüm için jilet kullanmaya karar verdim, hiç gürleşme fazladan uzama vs. olmadı gayet memnunum. Vücut için çok öneriliyor diye Philips Oneblade alayım dedim, iyi ki de almışım. Bugün geldi yüzümde ufacık sakal ve bıyıklar vardı geçen gün jiletlediğim için, onları kesinlikle almaz diye düşünüyordum, resmen jiletle aynı derece kesiyor. Sinekkaydı isteyen kesinlikle alsın, çok tereddütüm vardı sıfırdan kesmez diye ama kolumda da denedim mükemmel kesiyor. Kıl köklerim kalın olmasına rağmen sıfır alması çok şaşırttı. Eğer bu bütçelerde alacak varsa kesinlikle Oneblade alsın şiddetle öneriyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı