11000 TL laptop önerisi

pyook11

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. Makine mühendisliği öğrencisiyim. SolidWorks, AutoCAD, Ansys, abaqus programları kullanıyorum. Ayrıyeten oyun da oynuyorum. Tabii Valorant, CS:GO gibi oyunlar, bir de olsa olsa Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynarım. Bütçem 8000 ile 11000 aralığında. Laptop tavsiyesi yapar mısınız? Teşekkürler. Ekran kartı olarak RTX3050 ve GTX 1660 Ti 1650 Ti'lar kafamı kurcalıyor. İşlemci olarak da AMD Ryzen 5 5600h, AMD Ryzen 7 4800H ve Intel i710750H, bunlara hep kafamı kurcalıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Beğendiğm bir laptop. Kullanan veya bilen varsa sizce alınır mı?

Şu laptoptaki zarafet hiçbir laptopta yok bana göre. Ancak 14 inçtir. Aslında tam öğrenci/iş adamı laptobu. Hafif ve taşıması kolay. Ekran kartı bahsettiğiniz oyunlar için her türlü yeterli, işlemcisi de iyidir. Ancak aldıktan sonra 8 GB RAM takılmalı. Linkteki HP laptop da iyidir. Onun dışında Asus ROG Strix GTX 1650, Ryzen 7 4800H laptop da var ama o da 8 GB.

Arkadaşlar, merhaba. Makine mühendisliği öğrencisiyim. SolidWorks, AutoCAD, Ansys, abaqus programları kullanıyorum. Ayrıyeten oyun da oynuyorum. Tabii Valorant, CS:GO gibi oyunlar, bir de olsa olsa Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynarım. Bütçem 8000 ile 11000 aralığında. Laptop tavsiyesi yapar mısınız? Teşekkürler. Ekran kartı olarak RTX3050 ve GTX 1660 Ti 1650 Ti'lar kafamı kurcalıyor. İşlemci olarak da AMD Ryzen 5 5600h, AMD Ryzen 7 4800H ve Intel i710750H, bunlara hep kafamı kurcalıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Beğendiğm bir laptop. Kullanan veya bilen varsa sizce alınır mı?
RTX kullanman iyi olur. 2000 serisi bile olur.
Ryzen işlemci daha iyi.
FreeDOS yani işletim sistemi olmayan Laptop al. Technopat kurulum rehberinden bakıp kurarsın.
Bence iyi attığın.

Geri
Yukarı