11000 TL'ye ekran kartı önerisi

Daha iyi bir ekran kartı önericekti insanlar ama "AMD" Kesinlikle olmazmış.

Bu bütçede alınan, sıfır AMD karttan hayır gelmez. 6700 XT falan hikâye.

Bence arc alınmaz. Amd ekran kartları tercih edilebilirdi ama sebebini anlayamadım.

A750 kullanan birisi olarak herhangi sıkıntısını görmedim. "Bence" demeden önce sebep belirtmeniz daha iyi olur.

Muadillerine göre tek kötü yanı güç tüketimi. RX 6600, 3060 12 GB modelinden bir tık güçlü kart.

Adamlar sürekli uğraşıyor. Yeni sürücüler falan. Bu yola iyi başladı iyi de ilerliyor.

Bu bütçede alınan, sıfır AMD karttan hayır gelmez. 6700 XT falan hikâye.

A750 kullanan birisi olarak herhangi sıkıntısını görmedim. "Bence" demeden önce sebep belirtmeniz daha iyi olur.

Muadillerine göre tek kötü yanı güç tüketimi. RX 6600, 3060 12 GB modelinden bir tık güçlü kart.

Adamlar sürekli uğraşıyor. Yeni sürücü, yeni ürünler. Bu yola iyi başladı iyi de ilerliyor.
Zaten bence yazmışım siz de ona sebep belirtmemi istiyorsunuz. Kardeşim benim fikrim değil mi niye sebep belirteyim sana ?

RX 6700 XT. Ön yargıları kırmak lazım.

Ön yargım yok önceki yazınızda gordum 4 yıl RX570 kullandım sorunluydu. Dedim bu eski belki yenilerinde yoktur sorun dedim RX6800 aldım ve şu an bu 11000 TL'yi iadeden alıyorum. Oyunlarda hala saçma sapan figürler gozukuyor ekranda. Birçok foruma konu açtım bunun ıcın cozum bulamadım. Kalitesiz geliyor bana.Her açıdan

Palit rtx 4060 dual 8gb 128 bit
4060 3060ti a göre testlerde daha güçsüz kaldıgını gördüm dlss olmadan neden bunu onerdiniz sadece dlss 3.0 var diye mi?Neden 4060 öğrenmek istediğimden?_

Ön yargım yok önceki yazınızda gordum 4 yıl RX570 kullandım sorunluydu. Dedim bu eski belki yenilerinde yoktur sorun dedim RX6800 aldım ve şu an bu 11000 TL'yi iadeden alıyorum. Oyunlarda hala saçma sapan figürler gozukuyor ekranda. Birçok foruma konu açtım bunun ıcın cozum bulamadım. Kalitesiz geliyor bana.Her açıdan

4060 3060ti a göre testlerde daha güçsüz kaldıgını gördüm dlss olmadan neden bunu onerdiniz sadece dlss 3.0 var diye mi?Neden 4060 öğrenmek istediğimden?_

Artık teknoloji zamanı. 3060 Ti boş kart, gelecek vadetmiyor. Sıfır alınacak şeyler değil artık.

Artık teknoloji zamanı. 3060 Ti boş kart, gelecek vadetmiyor. Sıfır alınacak şeyler değil artık.
Evet orası oyle de performansları arasında çok var mı fark? Attıgım 3060ti gddr6x bellekli olan modeli az da olsa daha iyi bi model genede 4060 mı?Dlss li olan oyunlarıda pek oynamıyorum aslında cs valo falan oynadıgım oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı