11000 TL'ye ekran kartı önerisi

Galax RTX4060 8GB 128Bit GDDR6 RTX 4060 Ekran Kartı (46NSL8MD8MEX) | Teknobiyotik
Ben bunu buldum ne dersiniz?? Fabrika cıkıslı oc mi almalıyım?

Oc model olanları tercih etmemde yarar var mı sizce?

Bu olur.

Teşekkür ederim onerılen dedıgınız Galax sanırım?
Bir de sunu sorayım 4060 Ti'larda gayet güzel fakat biraz daha pahalı en uyguna bulabildiğim bu
https://www.akakce.com/ekran-karti/...e-10m-128-bit-gddr6-8-gb-fiyati,73352210.html
Piyasayı tam bilmiyorum sizce bu fiyatın daha altına gelir mi? Bekleyeyim mi? Fark fazla 4060 la arasında bildiğiniz gibi

13000 TL için o ekran kartı iyi. Bütçenizi arttırıp 4060 Ti almanızı öneririm. Saf güç farkı var. Ömrü daha uzun olur. Zaten almışken 1 kere alıyorsunuz.

13000 TL için o ekran kartı iyi. Bütçenizi arttırıp 4060 Ti almanızı öneririm. Saf güç farkı var. Ömrü daha uzun olur. Zaten almışken 1 kere alıyorsunuz.
evet doğru diyosunuz inşallah biraz daha indirme gelir soyle 12binler olsa düşünücem de 13 bin de benım gibi ağırlıkloı fps oynayan bırı ıcın cok gıbı geldi bilemedim.

Evet doğru diyosunuz inşallah biraz daha indirme gelir soyle 12binler olsa düşüneceğim de 13 bin de benım gibi ağırlıkloı FPS oynayan bırı ıcın cok gıbı geldi bilemedim.

Bütçeniz artıyorsa çok geldi falan demeyin hocam. Ekran kartı bu. Bir yerde kesin ihtiyacınız olur.

Geri
Yukarı