11000 TL'ye notebook önerisi

Bence de M1 MacBook Air daha mantıklı olur üniversitede. Hem hafif hem de kompakt. Keşke bizim zamanımız da da olsaydı. :D
Katılıyorum oyun oynanmayacaksa MacBook Air M1 barındıran modeller performans bakımından güçlü günlük kullanım için tasarım ve taşınma konusunda da gayet başarılılar oyun için üretilmiş laptoplar biraz sürekli elde tutunmak için ağır denebilir.
Bence GF65 Thin yerine aynı fiyata RTX 2060 barındıran kaliteli ve soğutmasıda başarılı modeller tercih edilebilir.
@MisakiTaro sistemi parça parça satacaksanız kasanıza alıcıyım keşke beyaz olsaydı olmadı boyarım. :). Toplu halde elden çıkarırsanız da anlayışla karşılarım.

Bunu alıp Hackintosh mu yapsam? :D
Bence ondan daha ucuza daha güçlü M1 MacBook Air alın hocam. :) U serisi işlemci barındıran hiçbir Intel laptopu tavsiye etmiyorum. M1'in yanında çöp gibi kalıyor maalesef. Güç tüketimi yapacağız diye işlemciyi kesip kesip maymun ediyorlar. Benim kaç yıllık ikinci nesil QM serisi İ7 bile daha iyidir şu işlemciden.

@MisakiTaro sistemi parça parça satacaksanız kasanıza alıcıyım keşke beyaz olsaydı olmadı boyarım. :). Toplu halde elden çıkarırsanız da anlayışla karşılarım.
Ailemi ikna edebilirsem bilgisayarı gideceğim yere götürmek istiyorum. :D Duruma göre olabilir hocam.

Olur, ama MacBook alabiliyorken pek mantıklı olacağını sanmam.

Ama bütçe zorlamak istemiyorum dersen al geç.
Bütçemi daha da arttırabilirim. :D Biraz daha büyük ekranlı bir model gelirse onu almak istiyorum. Aynı zamanda Render aldığım için MacBook bana da mantıklı geliyor.

Olur, ama Macbook alabiliyorken pek mantıklı olacağını sanmam.

Ama bütçe zorlamak istemiyorum dersen al geç.
MateBook daha pahalı ya hocam. M1 MacBook Air 10.000 TL iken bu 10.399 TL. 399 TL verip daha kötü bir cihaz almak saçma bence. :)

Bunu alıp Hackintosh mu yapsam? :D
i5-10210U ile M1 Chip karşılaştırılmamalı.

Çoklu çekirdekte M1 Chip > R9 4900H > R7 4800H > i7-10875H > R5 4600H > i7-10750H > i5-10300H > i5-10200H > i5-10210U.

Tekli çekirdekte ise zaten R9 5950X kadar güçlü.

Bütçemi daha da arttırabilirim. :D Biraz daha büyük ekranlı bir model gelirse onu almak istiyorum. Aynı zamanda Render aldığım için MacBook bana da mantıklı geliyor.
Macbook Pro’nun yeni versiyonları çıkacak onları bekleyebilirsin. Ama fiyatı tuzlu olacak gibi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı