11000TL sistem önerisi

Ryrel

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar piyasadan pek anlamıyorum. 11000 bütçem var. Genel kullanım amacım oyun. Monitör dahil mi derseniz bilmiyorum 🤷 yani kasa çok iyi ve uygunsa monitörü bir şekilde hallederim ama hem monitörlü masaüstü ve uygun iyi sistem olursa onu da alırım. Bekle beni metin2.

günlük ne kadar oynuyorsunuz ona göre soğutmada koyalım iyi forumlar
elinizde hiç parça varmı pc ile ilgili işlemci ekran kartı ram ssd vb

2.yi düşünecek olursanız SSD'yi A2000 yapın.

Arkadaşlar piyasadan pek anlamıyorum. 11000 bütçem var. Genel kullanım amacım oyun. Monitör dahil mi derseniz bilmiyorum 🤷 yani kasa çok iyi ve uygunsa monitörü bir şekilde hallederim ama hem monitörlü masaüstü ve uygun iyi sistem olursa onu da alırım. Bekle beni metin2.

Bu linke tıklayarak RTX 2060'lı bir hazır sisteme ulaşabilirsiniz fakat maalesef monitör dahil değil tercih sizin.

Hocam çok saçma bir soru olmuş 11.000 TL'ye neden soru soruyorsunuz iyi bir soğutma ile çözebilirsiniz benim kötü soğutucum bile 13 14 saat çalışıyor sorun çıkartmıyor.

Ben biraz soğutmaya önem veren biriyim 60 70 derece bence sıcak değerler gibi geliyor o yüzden sordum iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sıralar ekran kartı bulmak imkansıza yakın ve pahalı 3050 Ti'lı laptoplara bakabilirsiniz.

2.yi düşünecek olursanız SSD'yi A2000 yapın.
bence sistemi almayın bekleyin bu fiyata rtx 2060 yazık bence bekleyin ilerde daha üst düzey sistemler çıkabilir sizin kararınız

Geri
Yukarı