1100TL altı akıllı saat önerisi

JettAgam

Centipat
Makaleler
5
Yer
Istanbul/Beyoğlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM : 8GB (1x8)
İşlemci : Intel İ5-11400H 2.7gHz
SSD : Crucial 500GB
Ekran Kartı : RTX 3050Tİ 4GB
İşletim Sistemi : Windows 11 Home 64 bit Single Language
Hz : 144Hz
Merhaba (her konuda aynı giriş). Annem bana diyordu "sana saat alırım hem iyi olur" diye. Ben de "gerek yok" diyordum. Ama "gerek yok" lafımdan vazgeçtim ve bir akıllı saat veya akıllı bileklik almak istiyorum. Ben 300TL destek olacağım kalanı annem halledecek ama bütçeyi bilmiyorum. 1100TL ortalama fiyat bandı gibi olduğu için 1100TL ve altı olarak belirledim. Hem kolumda bir saat olsa güzel olur. Ayrıca hiç dışarı çıkmayan birisiyim belki dışarı çıkarma hevesi getirir. Olması gerekenler:

• Konum (GPS): Olmasa da olabilir ama olsa daha güzel olur. Dışarı çıktığım zaman konumdan gideceğim yeri vs. görebiliyor muyum bilmiyorum eğer yolu vs. görebiliyorsam gerekli.
  • Adım sayar: Olsa iyi olur.
  • Kalp ritmi gibi şeyler olmasa da olur.
  • Arama yapma özelliğini kullanmam.
  • Hava durumu olsa yine güzel olur.
  • İnternet olmasa da olur.
  • Şarjı en az 1 günü çıkarmalı.
  • Alarm olursa sevinirim.

Yaşım 13. saati solda kullanıyorum bu 2 şeye göre önerirseniz güzel olur. Çocuk saati olmasın.

Kısacası "normal saat sevmem 2 3 özellik olsun akıllı olsun yetiyor🤠"

Son düzenleme:
İmilab kw66 kullanıyorum. Gps yok, adım sayar var kalp ritmi var, hava durumu var, şarjı 15+ gün gidiyor, alarmda var.

İllaki saat olsun diyorsan bilmiyorum ama akıllı bilekliklere bakabilirsin xaiomi.
Onlar da olur hocam öneri için teşekkürler Xiaomi Mi Band 7 bakmıştım başka şeylere de bakacağım.

Huawei Watch GT2 kullandım 1.5 yıl kadar boyunca gayet memnundum. O zaman fiyatı 1K civarıydı şu an ne kadar bilmiyorum ama bu fiyatlarda bulunursa tercih edilebilir.

Şimdi gezinirken Xiaomi Redmi Watch 2 Lite modelini buldum. İstediğim özellikler mevcut. Sizce bunu mu almalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı