111 GB alandan birden 651 MB kaldı

64 GB RAM

Hectopat
Makaleler
1
Dersteydik biri dersi trolledi ve trojan atmış olabilir. MBsetup kurdum ve maalesef en az 30 GB falan kalmışken şu üzücü görüntüyle karşılaştım.

1619698242293.png

Ne olabilir sizce? Nasıl sileceğim ben bu dosyaları?

USB veya CD'siz format ile iyi bir sonuç alamazsınız. Bir flash bellek edinin.

Format nasıl atılır: Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Diskleri silme işlemi format atılırken yapılır. Şimdilik yapmanız gereken tek şey verilerinizi yedeklemek için bir flash bellek ve de format atmak için başka bir flash bellek daha edinmektir. Dikkat etmeniz gereken husus flash belleğin kapasitesidir. 8 GB üstü olmalı.

Hocam şimdi ben formata başladım. Ya kendi kendine mi kurulacak Windows falan? Ben yapmayı bilmiyorum çünkü

Lütfen verdiğim linki inceler misiniz? Soru sormadan önce yazılanları iyi okuyun. Orada nasıl kuracağınız yazıyor zaten. Hazıra kaçmayın böyle her şeyde.
Linke girip buraya basın: Eki Görüntüle 998359

E hocam ama ben USB bellek sıfırlamak istemiyorum ki. Ben SSD mi sıfırlamak istiyorum C diskim.

Evet hocam 17 GB video kaydetmiş sildim ama Kaspersky da Trojan var yazıyordu hala PC içinde sanırım.

Hocam. Tekrar söylüyorum. Format atmanız gerekli. Bilgisayara KMSpico yüklenmiş. Temiz bir kurulum en iyi tercih olacaktır. 2 flash bellek alın. Verilerinizi birine atın, öbürüne de üstteki kurulum linkine bakarak format diski oluşturun. Ve formatlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı