Depolama alanı 3 GB kaldı

Taramadan sonra virüs bulsun veya bulmasın güvenli modda da tam tarama yapmayı unutmayın.

Güvenli modda da yapacağınız taramada da birşey çıkmazsa virüs yoktur diye düşünüyorum.

Hocam bu arada yüklediğiniz oyun neydi?
Taramada bir şey çıkmadı fakat sanırım sorunu çözdüm. @1kedi7beni Hocamın dediklerini yaptım sorun ikimizde de çözüldü. CoD Black Ops indirmek istemişti arkadaş. Normalde oyun Steam kütüphanemde mevcut fakat arkadaşa yanıldığını göstermek istemiştim ve crack kurmuştum.

Hocam korkmayın crackli oyunlar yüklenirken şişer bu normal bir durum önce indirilenler klasöründen düşük boyuttaki rar dosyasını silin ardından oyunun kurulması gereken yerde ki oyun dosyasını silin son olarak windows+R yapın ve %temp% yazın ardından oradaki bütün dosyaları silin sonra bilgisayarı yeniden başlatın sorun düzelicektir.
Merhabalar Çakır. 😄
Dediklerini uyguladım ve sorun ikimizde de çözüldü. Tekrardan teşekkür ediyorum sana. 😃

Sen Çakır'san ben de Polat. 😁
1674919738518.png

Merhaba çakır. 😄
Dediklerini uyguladım ve sorun ikimizde de çözüldü. Tekrardan teşekkür ediyorum sana. 😃

Sorunun çözülmesine sevindim bundan sonra crackli bir program kuracaksan (mecbur kalmadıkça önermiyorum) RAR dosyasını kesin ve ayrı bir klasöre atın o gönderilirken tüm işlemleri yapacak ardından RAR dosyasına sağ tıklayın ve buraya çıkart seçeneğine tıklayın. Dosyalar çıkarıldıktan sonra RAR dosyasını silip yeniden başlatın sisteminizi. Ondan sonra kurulumu yapabilirsiniz kurulum bitincede RAR'dan ayıkladığınız dosyaları ve %temp% yazınca çıkan dosyaları silin oyun sizin yaptığınız yöntemden çok daha az yer kaplayacaktır. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı