11150 TL'ye Sistem Toplama

Farkettiysen OC'layınca 2080 s ile yarışıyor.
Bu sefer güzel yapmışlar😄
wow.
Fakat OC başlı başına sıkıntılı bir şey değil mi?
Örneğin, parçanın ömrünü azaltması, fazla elektrik tüketmesi gibi ki bunlar zaten başlı başına büyük iki sorun. OC yapmak ne kadar mantıklı ki?

wow.
Fakat OC başlı başına sıkıntılı bir şey değil mi?
Örneğin, parçanın ömrünü azaltması, fazla elektrik tüketmesi gibi ki bunlar zaten başlı başına büyük iki sorun. OC yapmak ne kadar mantıklı ki?
Herzaman OC ile kullanmamalısın zaten. 144Hz monitörün varsa 144fps alamadığın oyunlarda OC layabilirsin.

Fakat aralarındaki fiyat farkı neredeyse 2000 TL
Selam dostum yine Rx 5700 xt vs Rtx 2080 ile karşındayım. Burda OC'suz karşılaştırmışlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
soğutmalı modellerle 2080i yakalayabilir gibi duruyor.

Herzaman OC ile kullanmamalısın zaten. 144Hz monitörün varsa 144fps alamadığın oyunlarda OC layabilirsin.
Neredeyse RX 5700 XT almaya ikna olacağım fakat OC hakkında hiç bir bilgim yok ne yaptım ne de izledim. Zor bir şey mi?
Eğer mümkünse OC hakkında bilgilendirebilir misiniz çok kısa bir şekilde

Neredeyse RX 5700 XT almaya ikna olacağım fakat OC hakkında hiç bir bilgim yok ne yaptım ne de izledim. Zor bir şey mi?
Eğer mümkünse OC hakkında bilgilendirebilir misiniz çok kısa bir şekilde
2 Saatinizi araştırmaya ayırırsanız OC yapabilirsiniz. Zor bir işlem değil. Arabayı zorlamak gibi düşünün. OC için yeni bir konu açmanız gerekiyor sanırım. Sayın technopath moderatörleri banlıyorlar yoksa 😒

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı