11150 TL'ye Sistem Toplama

Bulduğum monitörleri konu için bekletiyorum. Atayım mı?
üff at gitsin dakikalardır genel görünümüm onaylanmasını bekliyorum. Onaylanacağı yok gibi aktif admin falan yok sanırım *-*
Biliyorum bu monitörü berbat bir monitör bunu alacağım VA panel curved 1k alırım çok daha doyurucu bir seyir zevkim olur

üff at gitsin dakikalardır genel görünümüm onaylanmasını bekliyorum. Onaylanacağı yok gibi aktif admin falan yok sanırım *-*

Biliyorum bu monitörü berbat bir monitör bunu alacağım VA panel curved 1k alırım çok daha doyurucu bir seyir zevkim olur

Bütçeni biraz daha yüksektebilirsen bu monitör her yönden muhteşem bir monitör.

İlk attığım monitörü alamazsan bu iki monitör güzel ama ilk attığım monitör her yönden çok güzel bir monitör.

Bütçeni biraz daha yüksektebilirsen bu monitör her yönden muhteşem bir monitör.

İlk attığım monitörü alamazsan bu iki monitör güzel ama ilk attığım monitör her yönden çok güzel bir monitör.
Evet biliyorum bunu da muhteşem fakat bütçemi feci aşıyor :(
Sanırım 2k istiyorsam 4ms bir monitöre muhtacım

Monitöre 2500 TL bütçe ayırmamış mıydın? Harddiski sonra alırsan bu monitörü bütçen dahilinde alabilirsin.
240 GB bir SSD ile nasıl idare edeceğim? bu monitörü alırsam ve dediğin gibi HDD'yi çıkarırsam toplam 11380 TL yapıyor.
Evet çok tatlı monitör ama bu kadar zora girmeye değer mi bilmiyorum
4ms monitörlere bakamaz mıyız cidden kötü mü 4ms illa 1ms mi alınmalı iyi bir gameplay için

240 GB bir SSD ile nasıl idare edeceğim? bu monitörü alırsam ve dediğin gibi HDD'yi çıkarırsam toplam 11380 TL yapıyor.
Evet çok tatlı monitör ama bu kadar zora girmeye değer mi bilmiyorum
4ms monitörlere bakamaz mıyız cidden kötü mü 4ms illa 1ms mi alınmalı iyi bir gameplay için

Ben 1 MS kullanıyorum ama önceden kullandığım laptopun 1 MS olduğunu sanmıyorum. 1 MS'ye geçince hiçbir fark hissetmedim. Farkı hissedeceğini sanmıyorum.

Bu monitör de gayet güzel.

Ben 1 MS kullanıyorum ama önceden kullandığım laptopun 1 MS olduğunu sanmıyorum. 1 MS'ye geçince hiçbir fark hissetmedim. Farkı hissedeceğini sanmıyorum.

Bu monitör de gayet güzel.
Çok teşekkür ediyorum fakat seni de yoruyorum yani daha fazla zaman harcama benimle bu monitörü de beğenemedim 75 hz :( Ben biraz daha araştıracağım. Sen yorma kendini :)

Estağfurullah ne yorulması severek yapıyorum. Zaten şu anda işim yok. İyi düşüncen için teşekkür ederim :)
Monitör konunu da takibe aldım.
Peki sen kaşındın o halde :D. fikrimi acayip değiştirdim ya. Yeni RTX teknolojisi ile geliştirilmiş oyunları gördüm de ray tracing müthiş bir şey yahu. Sırf bu yüzden 2080'li bir sistem toplama kararı aldım ve sistemi şu şekilde güncelledim.

-RAM- *721 TL*
-SSD- *360 TL*
-HDD- *253 TL*
-PSU- *402 TL*
-KASA- *531 TL*
-İŞLEMCİ- *1741 TL*
-ANAKART- *965 TL*
-EKRAN KARTI- *4604 TL*

Toplam: 9577TL + 1800 TL'lik monitör = 11400 TL

Monitör için 1800 TL bütçe ayıracağım ve muhtemelen 4ms 2k bir monitör alacağım 1ms ve 4ms arasında 0.21 saniye falan fark varmış bence hissetmem bile.
Son olarak nanokatalog yetkilileri ile görüşme yaptım ve bana satın alacağım ürünlerin 10 gün içerisinde elime ulaşacağına dair garanti verdiler. Yani o konu da bir sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı