11370H AutoCAD performansı iyi midir?

İdare eder ama 4 çekirdek olması uzun vadede sorun yaratır. Mümkünse laptop modelini atar mısınız? Belki aynı fiyata daha iyisi vardı.

Hocam maalesef hediye geldi.
Sizce bu islemci kötü müdür
Sorun yaratır derken açamaz mi programı.
Geçende başlık açmıştım ve bana oyunda gayet iyi darbogaz yapmaz demişlerdi acaba sadece oyun için mi tasarlandı bu islemci.

Çizim programlarında hiçbir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. 3.nesil i5 (oda 4 çekirdekliydi) ve 8 GB RAM'li laptopumda AutoCAD ve SolidWorks programlarını kullanırken hiçbir sıkıntı yaşamadım sadece Solid'de arka arkaya bir anda çok fazla işlem yapınca RAM'den dolayı takılma yapıyordu o kadar. Siz o sıkıntıyı da yaşamazsınız sonuçta RAM'ide fazla işlemcisi de daha performanslı.

Oyuncu laptopları o programları gayet rahat kaldırır sıkıntı bir tek analiz programlarında olur diye biliyorum oda belki 40dk sürecek işlem 1-1.5 saat sürer o kadar.

Ayrıca eklemek istedim bizim okuldaki 10-12 yıllık eski ve düşük özellikli bilgisayarlar bile SolidWorks gibi programları gayet rahat sıkıntısız çalıştırıyorlar o yüzden için rahat olsun.

Son düzenleme:
Çizim programlarında hiçbir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. 3.nesil i5 (oda 4 çekirdekliydi) ve 8 GB RAM'li laptopumda AutoCAD ve SolidWorks programlarını kullanırken hiçbir sıkıntı yaşamadım sadece Solid'de arka arkaya bir anda çok fazla işlem yapınca RAM'den dolayı takılma yapıyordu o kadar. Siz o sıkıntıyı da yaşamazsınız sonuçta RAM'IDE fazla işlemcisi de daha performanslı.

Oyuncu laptopları o programları gayet rahat kaldırır sıkıntı bir tek analiz programlarında olur diye biliyorum oda belki 40dk sürecek işlem 1-1.5 saat sürer o kadar.

Ayrıca eklemek istedim bizim okuldaki 10-12 yıllık eski ve düşük özellikli bilgisayarlar bile SolidWorks gibi programları gayet rahat sıkıntısız çalıştırıyorlar o yüzden için rahat olsun.

Çizim programlarında hiçbir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. 3.nesil i5 (oda 4 çekirdekliydi) ve 8 GB RAM'li laptopumda AutoCAD ve SolidWorks programlarını kullanırken hiçbir sıkıntı yaşamadım sadece Solid'de arka arkaya bir anda çok fazla işlem yapınca RAM'den dolayı takılma yapıyordu o kadar. Siz o sıkıntıyı da yaşamazsınız sonuçta RAM'IDE fazla işlemcisi de daha performanslı.

Hocam çok sağ olun içime su serptiniz.

Geri
Yukarı