HP 16R0028NT iyi midir?

emin.0016

Hectopat
Daha fazla  
34 bine aldım MediaMarkt'dan fiyat performans gibi geldi 34 bin için güzel tercih mi? Herhangi bir sorun sıkıntı yaşar mıyım ve ana kartında 2. M.2 slotu var mı kesin bilgi verebilecek bilgisi birisi var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

MediaMarkt'a göre iyi fiyatmış. HP Victus 16-S0011NT 7Z584EA Ryzen 7 7840HS 16 GB 1 TB SSD RTX4060 16.1" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu daha iyi olurdu ancak 2. slot istediğinize göre aldığınız daha mantıklı. D serisinde 2. slot vardı ancak bu tüm Intel işlemcileri mi yoksa sadece D serisini mi kapsıyor emin değilim.

Benim üründe yok mu şimdi.

MediaMarkt'a göre iyi fiyatmış. HP Victus 16-S0011NT 7Z584EA Ryzen 7 7840HS 16 GB 1 TB SSD RTX4060 16.1" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu daha iyi olurdu ancak 2. slot istediğinize göre aldığınız daha mantıklı. D serisinde 2. slot vardı ancak bu tüm Intel işlemcileri mi yoksa sadece D serisini mi kapsıyor emin değilim.

Attığınız işlemci Ryzen benimkisi 13500H bendeki daha iyi değil mi neden onu alsaydım daha iyi olurdu arasındaki farkı anlamadım ve elimdeki modelde 2. M.2 slotu yok mu nasıl anlarım içini açmadan garanti bozmak istemiyorum.

Son düzenleme:
Attığınız işlemci Ryzen benimkisi 13500H bendeki daha iyi değil mi neden onu alsaydım daha iyi olurdu arasındaki farkı anlamadım ve elimdeki modelde 2. M.2 slotu yok mu nasıl anlarım içini açmadan garanti bozmak istemiyorum.

Ryzen 7 7840HS i5 13500H'dan daha güçlü bir işlemci multicore kısmında o yüzden onu alsaydınız daha iyi olurdu. R seri modelli HP Victus'ların hx değil de h işlemcili modellerinde tek SSD slotu olduğuna dair bir video buldum ama kesin öyledir diyemem.

Son düzenleme:

Arkadaşın dediği gibi Ryzen daha güçlü. M.2 slotu hakkında kesin bilgim yok, içini açmak zarar vermediğiniz sürece garanti dışı bırakmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı